معارفه مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بعد از ظهر امروز 26 اردیبهشت ماه 1400 برگزار گشت.

معارفه مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، در این مراسم که با حضور شهریار افندی زاده مشاور عالی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، صدر عضو هیات مدیره و مشاور، سرپرست مدیریت حوزه معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، کارگر مدیر حراست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران و معاونین این شرکت برگزار گشت، علی عبداله پور به عنوان مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه معرفی گشت.

در این جلسه مهندس عبداله پور ضمن تشکر از حسن اعتماد دکتر هاشمی معاون و حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران به ایشان گفت: بعد از این بنا بر وظیفه هدایت این کشتی بر عهده من است و با تو جه به 5 نکته مهمی که در حکم انتصاب آمده است نقشه راهی است که سعی می کنم با همان رویکرد و دستورات که در آن هماهنگی کامل با شرکت راه آهن شهر تهران و حومه (مترو) هیات مدیره و سایر واحدهای مرتبط بیان شده و مطمئنا نیاز است تا تعاملات عمیق تری داشته باشیم در بخش بعدی نسبت به افزایش انضباط و بهینه سازی ساختار سازمانی و سرمایه های انسانی و تأمین منابع مالی در چارچوب بودجه سالیانه مطرح شده با توجه به شرایط سختی که داریم امیدواریم پیروز عمل کرده تا به هدف نهایی که ارتقاء مستمر کیفیت و بهره وری در فرآیند خدمات رسانی به شهفرایندان است دست پیدا کنیم.

وی در ادامه اضافه کرد: ما تنها شرکت ریلی درون شهری هستیم که در پایتخت خدمات رسانی داریم امیدوارم با همراهی دوستان و همکاران همان طور که تا به امروز مدیریت شرکت را کمک کردند مرا نیز در این راستا همراهی کنند.

در ادامه این مراسم عبداله پور با تشکر از زحمات نوبخت مدیرعامل سابق شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: امیدوارم بتوانم در کنار این مجموعه فرایند رو به رشد متروی تهران را با شتاب بیشتری دنبال کنیم.

در ادامه نوبخت گفت: خدا را شاکرم که به عنوان مدیرعامل در 43 ماه گذشته توانستم کارهای بزرگی را به کمک و همراهی همکارانم در شرکت شکل دهیم.

وی با اشاره به اینکه از تمامی توان، تجربیات و ایده های خود در این مدت استفاده کرده اضافه کرد: مطمئنا نواقصی هم وجود داشته امیدوارم در آینده پوشش داده شود چراکه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه شرکت بسیار مهمی است و خیلی زود تغییرات خدمات رسانی، در بین مردم تعیین می شود.

مدیرعامل سابق شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ادامه گفت: با توجه به همه گیری ویروس کرونا در دنیا، شرکت بهره برداری هم با کاهش درآمد روبرو شد و با این بی پولی مفرط تلاش کردیم تا در خدمات رسانی کاهشی نداشته باشم امیدوارم با آمدن مهندس عبداله پور پشتیبانی های خوبی انجام گیرد.

وی ضمن تبریک و آرزوی توفیق برای مدیرعامل جدید گفت: خوشحالم که یک نفر از خانواده مترو به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب شده است روزهای خوبی را برای مترو و حمل ونقل خواستارم.

مشاور عالی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران نیز ضمن تشکر از زحمات مهندس نوبخت گفت: طی یک سال و نیم گذشته بخصوص در ایام کرونا با تمام کاهش درآمدها، تلاش شد تا خدمات رسانی به شهفرایندان کاهش نیابد و این موضوع به خوبی محقق شد.

وی شرح داد: در کنار توسعه خطوط آنچه مهم است تأمین منابع مالی است و حتی در این میان باید کاری انجام شود تا بخش خصوصی ورود پیدا کند و تصدی گری مترو از بخش دولتی خارج شود در حال حاضر سرمایه گذاری بخش خصوصی در متروی تهران را ضروری دانست این موضوع چند سال قبل در هیات مدیره شرکت بهره برداری متروی تهران مطرح شده بود اما محقق نشد اما اگر می خواهیم همگام با دنیا پیشرفت کنیم باید این موضوع را جدی تر دنبال کنیم.

مشاور معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: خوشبختانه نیروی کار متخصص در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه وجود دارد و باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد چرا که مسائل مالی همیشه باعث می شود این موضوعات در اولویت قرار نگیرد.

وی با اشاره به اینکه انسان ها نوع مسِولیت شان تغییر می کند و بعد از این نوبخت به عنوان مشاور در حوزه حمل ونقل ریلی فعالیت خواهد کرد خاطرنشان کرد: اورهال قطارها در دوره مهندس نوبخت به خوبی محقق شد چرا که قبل از این 20 درصد ناوگان همیشه خارج از سرویس دهی بودند.

افندی زاده در ادامه به پشتکار مهندس عبداله پور در کار اشاره کرد وگفت: شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه و شرکت واگن سازی سه شر کتی هستند که باید حامی یک دیگر باشند چرا که قرار داد های که واگن سازی دنبال می کند منافع بهره برداری را هم در پی دارد.

وی خاطرنشان کرد: تامین منابع مالی از سازمان برنامه و بودجه، اوراق مشارکت از اولویت های معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران است امیدوریم انچه مردم انتظار دارند محقق شود

در ادامه مشاور و سرپرست مدیریت حوزه معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران نیز گفت: مدیریت در شرکت بهره برداری مترو ی تهران و حومه مانند تیم های ورزشی است و می تواند تاکنیک های مختلف و ترکیب های متفاوتی را برای رسیدن به اهداف داشته باشد.

صدر از خدمات مهندس نوبخت تقدیر و تشکر کرد و اضافه کرد: با توجه به ضرورت هایی که وجود دارد مهندس عبداله پور که خودشان از بنیان گذاران شرکت بهره برداری مترو بوده اند وهم اکنون مدیریت ارشد شرکت را بر عهده دارند، امیدواریم با رویکرد های که دارند و راستا که در حکم ایشان تعیین شده است در این راستا پیروز باشند.

در انتها مدیر حراست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: مهندس عبداله پور دوران سختی را در پیش دارند اما تبدیل کردن مسائل به فرصت خود یک هنر است.

کارگر با اشاره به اینکه متروی تهران سال ها است به عنوان مشاور در کنار سایر قطار شهری های کشور فعالیت دارد گفت: سرمایه انسانی ثروت غنی و کم نظیری است که در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه وجود دارد. امیدواریم در این برهه زمانی نیز با استفاده از این تجربیات پیروز عمل کنید.

منبع: جام جم آنلاین

به "معارفه مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معارفه مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید