مرزبان: به بازیکنانم بابت بازی خوبی که انجام دادند تبریک می گویم

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: از بازیکنانم برای بازی خوبشان تشکر می کنم، اعتراضی به داوری نداشتیم.

مرزبان: به بازیکنانم بابت بازی خوبی که انجام دادند تبریک می گویم

به گزارش ، علیرضا مرزبان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پس از دیدار مقابل استقلال تهران اظهار کرد: بازیکنانمان چهار روز تمرین نکرده بودند که همین اتفاق باعث شد تا بازیکنانمان اعتماد به نفس خوبی در دیدار مقابل استقلال نداشته باشند.

او در ادامه اضافه کرد: مقابل تیم های بزرگی مانند استقلال شانس های زیادی برای گلزنی نخواهید داشت و ما یک موقعیت تک به تک را با بی دقتی از دست دادیم. البته ناگفته نماند که تیم استقلال هم می توانست روی ضد حمله ها گل دوم را وارد دروازه ما کند که خوشبختانه این اتفاق رخ نداد، در کل به بازیکنانم بابت بازی خوبشان تبریک می گویم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان ادامه داد: تیم ما شرایط خوبی دارد و با تیم های پایین تر از خود پنج امتیاز فاصله داریم، مدیرعامل باشگاه قول هایی داده و من اطمینان دارم که او به قول هایش عمل خواهد نمود. اکثر مدیرعامل های باشگاه فکر می نمایند که بازیکنان برده آن ها هستند و با آن ها در مورد پرداخت مطالباتشان بد رفتاری می نمایند.

مرزبان توضیح داد: موقعی که راهنمایی نفت مسجد سلیمان را بر عهده گرفتم در انتهای جدول بودیم اما الان شرایطمان بهتر است، در بازی های خانگی به لطف تماشاگران می توانیم امتیازات بیشتری را جمع آوری کنیم. ما به داوری در این دیدار اعتراض نکردیم و اعتراضمان نسبت به یک بازیکن بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مرزبان: به بازیکنانم بابت بازی خوبی که انجام دادند تبریک می گویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرزبان: به بازیکنانم بابت بازی خوبی که انجام دادند تبریک می گویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید