محمد سخنور: هنرمندان تئاتر در شرایط کرونا برای تمرین با سختی روبرو هستند

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، تهران (پانا) - تهیه کننده نمایش گونه پرشگرهای جهشی با اشاره به تعطیلی سالن های تئاتر در شرایط کرونا که با فرازوفرودهای بسیار زیادی روبرو بوده از توجه جدی متولیان به تأمین مکان هایی برای تمرین هنرمندان تئاتر در شرایط کرونا سخن گفت.

محمد سخنور: هنرمندان تئاتر در شرایط کرونا برای تمرین با سختی روبرو هستند

نمایش گونه پرشگرهای جهشی اقتباسی است از نمایشنامه 101 به قلم رچ اورلاف و ترجمه استاد دلخواه است که بر روی پشت بام یک آپارتمان دوطبقه اجرا می گردد و همه چیز آن رئال است. از زیبایی های بصری و مهتاب گرفته تا نوازندگی و خوانندگی که به فضای کار گرمی بخشیده است.

محمد سخنور تهیه کننده نمایش گونه پرشگرهای جهشی در گفت وگو با پانا بیان کرد: این تئاتر جذابیت های بسیار زیادی برای من دارد. اتفاقات و جریاناتی که در کار اتفاق می افتد رنگ و بوی زندگی دارد و همین برای مخاطب امروز که در عصری زندگی می نماید که همه چیز به سرعت در حال گذر است، لحظه ای تأمل درباره زندگی دارد.

سخنور درباره سختی های کار تئاتر در شرایط کرونا گفت: کار کردن تئاتر در شرایط فعلی خیلی سخت است. در شرایط کرونا نه تنها اجراها دائم در نوسان تعطیل شدن ناشی از کرونا هستند بلکه هنرمندان تئاتر برای تمرین های شان با سختی های بسیار زیادی روبرو شده اند.

وی اضافه کرد: در این شرایط نه بودجه ای وجود دارد که بتوان روی آن حساب کرد و نه ارگانی است که از تئاتر و هنرمندان تئاتر در شرایط کرونا حمایت کند. در این شرایط طبیعی است که رغبتی برای حضور سرمایه گذار هم وجود نخواهد داشت.

سخنور اظهار کرد: من همه تلاشم را کردم تا جاییکه می گردد مبلغ بلیت را به صورت گروهی کاهش دهم و تخفیف های خوبی رو برای علاقه مندان و هنردوستان و ارگان های دولتی و خصوصی گذاشته شده است. امیدوارم با استقبالی که از این نمایش می گردد راهنمایی کارگردان این تئاتر الهه تنهایی و بازیگران به ثمر بنشیند.

نمایش گونه پرشگرهای جهشی به کارگردانی الهه تنهایی آبان ماه در سالن دیوار چهارم به روی صحنه می رود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "محمد سخنور: هنرمندان تئاتر در شرایط کرونا برای تمرین با سختی روبرو هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد سخنور: هنرمندان تئاتر در شرایط کرونا برای تمرین با سختی روبرو هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید