لیگ قهرمانان آسیا، شوت سنگین ترابی پرسپولیس را پیروز راهی رختکن کرد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، تیم فوتبال پرسپولیس ایران در نیمه نخست دیدار مقابل السد قطر به رجحان دست یافت.

لیگ قهرمانان آسیا، شوت سنگین ترابی پرسپولیس را پیروز راهی رختکن کرد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، تیم های پرسپولیس ایران و السد قطر در چارچوب دیدارهای هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 21 امشب (دوشنبه) در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده کشورمان سرانجام یافت. مهدی ترابی در دقیقه 16 این دیدار توانست تک گل پرسپولیس را وارد دروازه السد کند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محسن ربیع خواه، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، شایان مصلح، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، امید عالیشاه و علی علیپور.

ترکیب السد:سعد الشیب، عبدالکریم حسن، سلمان طارق، بوعلام خوخی، پدرو کوریا، سالم الهاجری، سونگ ویونگ، ژاوی هرناندز، عفیف اکرم، حسن الهیدوس و بغداد بونجاح.

دقیقه 4: آغاز مجدد علیرضا بیرانوند در خلاء میان مدافعان و هافبک های السد به علیپور رسید. این بازیکن با ارسال زمینی به محوطه جریمه سعی داشت عالیشاه را در موقعیت گلزنی قرار بدهد که مدافعان السد مانع کار عالیشاه شدند.

دقیقه 5: روی پاس ژاوی هرناندز، موقعیت تک به تک با علیرضا بیرانوند برای بغداد بونجاح فراهم شد. در حالی که دروازه بان پرسپولیس تا خط محوطه 18 قدم جلو آمده بود، مهاجم الجزایری السد قصد داشت توپ را از بالای سر بیرانوند تبدیل به گل کند که دروازه بان پرسپولیس پیروز به دفع توپ شد و تن به کرنر داد.

دقیقه 15: حملات متعدد پرسپولیسی ها روی دروازه السد یکی پس از دیگری با دفع توپ حریفان روبرو می شد. در خطرناک ترین صحنه مهدی ترابی پس از عبور از چند بازیکن ارسالی زمین به محوطه جریمه داشت که مدافع السد توپ را دور کرد.

دقیقه 16: پس از فشارهایی که پرسپولیس برای باز کردن دروازه السد وارد کرد و ناکام بود، مهدی ترابی با شوتی ناگهانی و از راه دور پیروز شد دروازه سعد شیب را باز کند.

دقیقه 31: کرنر ارسالی روی دروازه السد پس از دفع توسط مدافعان این تیم، به پشت محوطه جریمه رفت تا محسن ربیع خواه با شوتی زمینی شانس خود را امتحان کند که این بار هم مدافعان السد پیروز بودند و توپ را از روی خط دروازه دفع کردند.

دقیقه 44: کار ترکیبی پرسپولیسی ها در نهایت به سروش رفیعی رسید که این بازیکن پس از ورود به محوطه جریمه، از دست رفتن تعادلش و باز پس گیری توپ، اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او در چهارچوب نبود.

دقیقه 45: عبدالکریم حسن از سمت چپ نفوذی به زمین پرسپولیس داشت که شوت سنگین او تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 1+45: پاس ژاوی به بغداد بونجاح می توانست تبدیل به موقعیت خطرناکی گردد که این مهاجم الجزایری حتی پیروز به عبور از بیرانوند شد، اما نتوانست ضربه ای به توپ بزند و مدافعان پرسپولیس در ادامه پیروز به دفع توپ شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ قهرمانان آسیا، شوت سنگین ترابی پرسپولیس را پیروز راهی رختکن کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ قهرمانان آسیا، شوت سنگین ترابی پرسپولیس را پیروز راهی رختکن کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید