3 سوپرگزینه برای خط دفاع پرسپولیس؛ از شایعه تا واقعیت

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، با وجود این که تا آغاز فصل جابجایی تابستانی فوتبال ایران مدت زمان زیادی مانده است، اما از همین حالا شایعات و اخبار زیادی در مورد پیوستن بازیکنان مختلف به تیم های مطرح و یا جدایی بازیکنان فعلی شنیده می گردد.

3 سوپرگزینه برای خط دفاع پرسپولیس؛ از شایعه تا واقعیت

در همین خصوص در چند روز گذشته شایعه شده بود که باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را با رامین رضاییان، سیدمجید حسینی و مرتضی پورعلی گنجی داشته تا بتواند آن ها را جذب کند.

پیگیری ها نشان می دهد که در مورد هر سه بازیکن هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و بعید است که این سه بازیکن پرسپولیسی شوند. رضاییان با الدحیل قرارداد دارد و همچنین با کمپ اسپایر قطر هم قرارداد همکاری دارد، پس احتمال خیلی زیاد پیوستنش به پرسپولیس منتفی است. ضمن اینکه هنوز یحیی گل محمدی نظر قطعی شد در مورد رضاییان اعلام نکرده.

در مورد حسینی و پورعلی گنجی هم تقریباً شرایط همین است. گفته می گردد که حسینی یکی دو پیشنهاد خوب از لیگ ترکیه دارد و بعید است که بخواهد از این کشور خارج گردد. پورعلی گنجی هم با تیم چینی قرارداد دارد و بعید است که با توجه به قرارداد سنگینی که دارد و درآمد خوبی که در چین کسب می نماید، حداقل برای فصل جدید پرسپولیسی گردد.

در نهایت اینکه با توجه به این مسئله که هنوز فصل جابجایی شروع نشده باشگاه پرسپولیس هیچ مذاکره رسمی با هیچ بازیکنی برای پیوستن به این تیم انجام نداده و فقط مشغول مذاکره با بازیکنان خودش است تا قرارداد آن ها را تمدید کند.

میزان

منبع: فرارو

به "3 سوپرگزینه برای خط دفاع پرسپولیس؛ از شایعه تا واقعیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 سوپرگزینه برای خط دفاع پرسپولیس؛ از شایعه تا واقعیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید