قهرمانان ملی کشتی به محلات محروم زاهدان رفتند

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، حسن رحیمی، علیرضا کریمی، اصغر بذری و عباس طحان در قالب موسسه خادمین علی ابن ابیطالب(ع) کمک های مردمی را با کمک معلمان و دست اندرکاران مدارس شهرهای مذکور بین دانش آموزان محروم این محلات که بیشتر آنها بدون شناسنامه هستند، توزیع کردند.

قهرمانان ملی کشتی به محلات محروم زاهدان رفتند

در این خدمات رسانی تلاش شد کفش ها کاملا در اندازه پای بچه ها دانش آموز به دست آنها برسد. از این رو تمامی 600 جفت کفش توسط قهرمانان ملی به پای بچه ها تست شده و پس از اندازه گیری اولیه و اطمینان از تناسب کفش با پای بچه ها به دانش آموزان اهدا شد. این اقدام نیکوکارانه حدود 9 ساعت بطول انجامید.

همچنین در قالب یک فعالیت خیرخواهانه دیگر امیر حشمتی کودکی تهرانی است که حتی می تواند الگوی بسیاری از بزرگترها باشد، دارای پای مصنوعی شد. او با یک پا و دو عصا در زمین فوتبال با انگیزه تمام پا به پای سایر بچه ها فوتبال بازی می کند و گل می زند و حتی پاس گل هم می دهد.

حسن رحیمی قهرمان دنیا و مدال دار المپیک و سجاد سالاروند قهرمان برجسته و استثنایی کوهنوردی دنیا که با دو پای معلول، قلل مشهور و مرتفع داخلی و خارجی زیادی را فتح کردهع، از چند ماه گذشته از طریق موسسه خادمین علی بن ابیطالب پیگیر ساخت پای مصنوعی برای امیر حشمتی شدند. این پای مصنوعی که از ناحیه لگن به پایین طراحی و ساخته شده، در حضور سایر هم تیمی های امیر، به لگن او نصب شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "قهرمانان ملی کشتی به محلات محروم زاهدان رفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانان ملی کشتی به محلات محروم زاهدان رفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید