قطبی: روی اشتباه فردی گل خوردیم ، بعضی از جوانان کیفیت لازم را ندارند

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید برای این به بعضی از بازیکنان جوانش بازی نمی دهد که آن ها هنوز کیفیت لازم را برای مسابقه ندارند.

قطبی: روی اشتباه فردی گل خوردیم ، بعضی از جوانان کیفیت لازم را ندارند

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، افشین قطبی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری بعد از بازی با پیکان اظهار کرد: نیمه اول بازی سرعت لازم را نداشت مخصوصاً در 30 دقیقه اول. فکر می کنم 15 دقیقه آخر بهتر شد و ما توانستیم فضای بیشتری ایجاد کنیم و موقعیت های نصفه و نیمه ای بسازیم. البته از فوتبالی که در نیمه اول نمایش دادیم راضی نبودم. در دقایق آخر روی دو اشتباه فردی گل بدی خوردیم که باید روی آن صحبت و کار کرد.

او ادامه داد: در نیمه دوم یک تغییر ایجاد کردیم و موقعیت های بهتری ساختیم و توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. خیلی دوست داشتیم بازی را به خاطر باشگاه، هواداران و برای همدیگر ببریم. وقتی در انتهای فصل تیم شما در میانه جدول باشد شرایط به خاطر حفظ انگیزه بازیکنان کمی سخت می شود. برای همین کیفیت بازی آن گونه که باید نبود. از همه هواداران تشکر می کنم که برای ما انرژی و انگیزه آوردند. از بازیکنانم هم تشکر می کنم که تا آخرین لحظه تلاش کردند هرچند که کیفیت لازم را نداشتیم.

سرمربی فولاد در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش در بازی های داخل خانه خوب نتیجه نمی گیرد، گفت: به نظرم وقتی آن اشتباه که نمی دانم اسمش را چه بگذارم را انجام دادیم کار سخت می شود. تیم های دیگر در خانه ما بسته بازی می کنند. امروز بارها رخ داد که پاس های آخر ما چند سانتیمتر دورتر از جایی بودند که باید ارسال می شدند و یا ما یک ثانیه دیرتر به آن موقعیت می رسیدیم. یا در یک صحنه شوت بازیکن ما در نزدیکی دروازه حریف به بازیکن خود ما برخورد کرد و گل نشد. وقتی این اتفاقات می افتد کار سخت تر می شود. این هاست که من را غمگین می کند. من ناراحت می شوم چرا که خیلی ها دارند 24 ساعته تلاش می کنند تا این تیم را بهتر کنند.

قطبی در مورد فصل آینده فولاد هم اظهار کرد: فکر می کنم فولاد باشگاهی است که دوست دارد و باید منطقی فکر کند. اول باید نگاه کنیم و ببینیم کدام بازیکنان از آکادمی فولاد می توانند به کمک تیم بیایند و اگر بازیکنان دلخواه را نتوانستیم از آکادمی جذب کنیم در مناطق دیگر ایران به دنبال بازیکن باشیم و در غیر این صورت باید به سراغ بازیکنان خارجی برویم تا در این شرایط با بهترین کیفیت بازی کنند.

او در پاسخ به این پرسش که چرا در بازی هایی که به قول خودش بازیکنان انگیزه کمی دارند کمتر به بازیکنان جوان بازی می دهد، بیان کرد: همه جوان ها از ما جوانگرایی می خواهند اما وقتی یک جوان کیفیتی ندارد که به نتیجه دریافت تیم کمک کند، نمی توانم این کار را بکنم. من دوست دارم که جوانگرایی کنم. کاش همه بازیکنان جوان به اندازه کافی خوب بودند. وقتی در ژاپن بودم در فصل دوم تقریباً همه بازیکنان من زیر 23 سال بودند و بهترین نتایج را هم می دریافتد. اما بازیکنان باکیفیت و تاکتیک پذیر بودند. ما بازیکنان بااستعدادی داریم اما در خیلی از پست ها بازیکنانی که جاگیری های خوب داشته باشند و وظیفه شناس باشند نداریم. وظیفه من است که این ها را بهتر کنم و در شرایط مناسب از آن ها استفاده کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قطبی: روی اشتباه فردی گل خوردیم ، بعضی از جوانان کیفیت لازم را ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطبی: روی اشتباه فردی گل خوردیم ، بعضی از جوانان کیفیت لازم را ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید