فال روزانه پنجشنبه 13 دی 1397

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، آیا می خواهید بدانید امروز چه چیزی در انتظار شماست؟ با خواندن فال روزانه 13 دی 1397 بر اساس ماه تولد خود، برای خود برنامه ریزی کنید و نگاه بهتری به روز خود داشته باشید.

فال روزانه پنجشنبه 13 دی 1397

فال روزانه پنجشنبه 13 دی 1397

وبلاگ آبی اناری ها | سرویس سرگرمی - متولدین 13 دی ماه تولدتان مبارک! شما فردی خلاق و رویاپرداز هستید و همین خلاقیت باعث می گردد که انسان کارآمدی بوده و بتوانید به خوبی ایده هایتان را عملی کنید. سال جاری برای شما سال موفقیت های کاری، سفر و آشنایی با آدم های جدید است که هر کدام درهای تازه ای را به رویتان می گشاید. حواستان باشد اگر عاشق شدید عقل خود را نیز با خود ببرید.

فروردین

شاید این روزها به این فکر می کنید که راستا حرفه ای خود را تغییر داده و شغل جدیدی پیدا کنید. تغییر خوب است اما بهتر است خیلی هم عجله نکنید کمی به خودتان فرصت دهید شاید در همین شغلی که هستید نیز پیشرفت نموده و اتفاقات خوبی در محل کارتان بیفتد. از بابت مسائل اقتصادی نگران هستید اما به زودی مشکلاتتان حل می گردد و قادر خواهید بود بدهی های خود را بپردازید.

اردیبهشت

شما فردی جذاب با مهارت های ارتباطی و اجتماعی بالا هستید. همین محبوبیت و جذابیت شما باعث می گردد که هم در روابط عاطفی و هم در محل کار مورد توجه قرار گرفته و درهای زیادی به رویتان باز گردد. سعی کنید از فرصت های پیش آمده بهترین استفاده را ببرید. اجازه ندهید کم رویی یا تنبلی باعث گردد موقعیت های خوب را از دست بدهید.

خرداد

امروز قدری با خودتان خلوت کنید. پیاده روی در طبیعت می تواند خستگی ذهنی و جسمی شما را رفع کند. در روزهای اخیر کار کردن زیاد شما را هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روحی خسته نموده است. پس اختصاص دادن زمانی برای استراحت و توجه کردن به خودتان بسیار ضروری به نظر می رسد. اگر به خودتان بی توجهی کنید خیلی زود به یک فرد بی حوصله تبدیل خواهید شد.

تیر

شما وجدان کاری بالایی دارید و همین باعث می گردد گاهی فراموش کنید که برای خودتان نیز وقت بگذارید. اگر بخواهید همواره فقط به کار فکر کنید خیلی زود فرسوده می شوید و خستگی جسمی و روحی کارآمدی شما را پایین می آورد. بنابراین سعی کنید بین روابط شخصی و عاطفی و کار تعادل برقرار کنید. حداقل روزهای آخر هفته را به خودتان اختصاص دهید و زمانی را با دوستان و خانواده بگذرانید.

مرداد

امروز از آن روزهاست که به سادگی احساسات خود را ابراز می کنید. با این حال ممکن است گاهی از این ابراز احساسات صادقانه احساس پشیمانی کنید. اما بدانید که اعتراف به ضعف ها و خواسته ها و بیان خود واقعی نه تنها شما را آسیب پذیر نمی نماید بلکه نشان می دهد انسان قوی هستید. اگر امروز فرصت دارید با تغییر دکوراسیون خانه یا اتاقتان روحیه خود را بالا ببرید.

شهریور

شما امروز نسبت به بیان افکار و احساساتتان حساس شده اید و همین باعث می گردد سعی کنید خود واقعی تان را پنهان نموده و آنچه در فکر یا دلتان هست را به درستی بیان نکنید. اما باید بدانید که اعتراف به احساسات و نیازها نه تنها نشانه ضعف نیست بلکه صراحت همواره شما را به راستا درست می برد. امروز از لحاظ اجتماعی نسبت به روزهای دیگر برونگراتر شده اید، خیلی خوب است که تمایل داشته باشید با اطرافیانتان ارتباط برقرار کنید اما در هر چیزی تعادل شرط عقل است.

مهر

امروز سرشار از انرژی هستید و به نظر می رسد قادرید با یک برنامه ریزی اصولی به سمت موفقیت در آینده چشم بدوزید. برای رسیدن به اهداف بلند مدت خود ضروری است در عین حال که به آینده چشم دوخته اید، وظایف و مسئولیت های امروزتان را نیز به خوبی انجام دهید. همواره این را در نظر داشته باشید که ممکن است در سر راهتان با موانعی روبرو شوید و کوشش و پشتکار شما می تواند این موانع را به خوبی از سر راه بردارد.

آبان

اشکال ندارد امروز قدری به خودتان استراحت بدهید اما مراقب باشید در خاتمه روز احساس نکنید روزتان به بطالت گذشته است. امروز گرایشتان به سوی روابط عاطفی و عاشقانه است و احساس می کنید که با عشقتان در هماهنگی هستید و این به شما احساس خوبی می دهد. اگر در مراحل ابتدایی آشنایی هستید اکنون زمان آن فرارسیده است که قدم های بعدی را بردارید و رابطه اتان را رسمی کنید.

آذر

امروز روز خوبی است و کارهایتان به خوبی پیش می رود. از فرصت هایی که برایتان پیش می آید به خوبی بهره ببرید تا به اهدافتان نزدیک تر شوید، بنابراین بر روی کارتان متمرکز شوید و برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی کنید. شما قادرید موانعی که بر سر راهتان قرار گرفته است را به سادگی کنار بگذارید. بهتر است برای روابط عاطفی و خانوادگی نیز وقت بیشتری بگذارید و از گپ و گفت با عزیزانتان انرژی بگیرید.

دی

امروز به احتمال زیاد نتیجه یکی از پروژه های قدیم خود را خواهید دید و این به شما انرژی مضاعف برای کار کردن می دهد. زمان آن فرا رسیده که از موفقیت خود لذت ببرید و در عین حال برای اهداف دیگری که دارید برنامه ریزی کنید. اگر مدتیست که از دوستی بی خبرید ولی مدام به او فکر می کنید بهتر است گوشی تلفن را برداشته و با او تماس بگیرید و حالش را جویا شوید.

بهمن

تنوع و تغییر همواره انرژی بخش است. شما نیز می توانید تنها با تغییرات کوچکی در دکوراسیون خانه اتان روحیه خود را بالا ببرید. از مهارت ها و خلاقیت خود بیشترین استفاده را نموده تا تغییراتی که ایجاد می کنید به شما احساس رضایت بخشی بدهد. امروز ممکن است لازم باشد از یک گروه مهمان پذیرایی کنید و همین ایده تغییر دکوراسیون شما را برای پذیرایی پر انرژی آماده می نماید و لحظات خوبی را با دوستان و آشنایانتان خواهید گذراند.

اسفند

شما انسانی مسئولیت پذیر و وظیفه شناس هستید. این روزها نتیجه زحمات بسیار خود را خواهید دید و شاید با یک جهش عظیم به یک هدف مهم خود دست پیدا کنید؛ این هدف می تواند یک هدف کاری و حرفه ای و یا یک موفقیت در روابط عاطفی و خانوادگی باشد. پس ناامید نشوید و به کوششتان ادامه دهید که چیزی تا دریافت نتیجه نمانده است.

منبع: setare.com

به "فال روزانه پنجشنبه 13 دی 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه پنجشنبه 13 دی 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید