شناسایی فرد متخلف نظرسنجی برنامه های تلویزیونی

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت مسئول تقلب در نظرسنجی ها، یکی از کارکنان اسپانسر برنامه های حاضر است.

شناسایی فرد متخلف نظرسنجی برنامه های تلویزیونی

محمدجواد آذری جهرمی در صفحه کاربری خود در توییتر نوشت: بر اساس گزارش آنالیز وقایع فنی، دستکاری در نظرسنجی صداوسیما توسط یکی از کارکنان اسپانسر یکی از برنامه های حاضر در نظرسنجی انجام شده است که آرا را به سود برنامه خود تغییر داده است از این رو انگیزه این فرد و یا آمر بایستی در آنالیز های پلیسی تعیین گردد.

اواخر اسفند گذشته، خبر دستکاری آرای برنامه های تلویزیونی منتشر شد. اخباری که حکایت از یک تقلب بزرگ داشت. پس از منتشر شدن این خبر و پیامک هایی که برای کاربران تحت عنوان شرکت در نظرسنجی ارسال شده بود، در حالیکه هیچکدام نظری به ثبت رسانده بودند، مسئولان نظرسنجی صدا و سیما اعلام کردند در شبکه نظرسنجی اختلال ایجاد شده و هک شده است.

محمدجواد آذری جهرمی آن موقع در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: گزارش کامل و با جزییات فنی چگونگی دستکاری نظرات مردم در جشنواره صداوسیما، امروز -16اسفند- نهایی و برای پلیس ارسال شد. عامل دستکاری در نظرات مردم شناسایی شده است.

وزیر ارتباطات ضمن اعلام این خبر مسئله هک شدن را رد کرد و نوشت: هک یا اختلال منتفی است. طبیعتا شناسایی آمر یا آمران و انگیزه آنها را پلیس پیگیری خواهد نمود.

منبع: ایران آنلاین

به "شناسایی فرد متخلف نظرسنجی برنامه های تلویزیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی فرد متخلف نظرسنجی برنامه های تلویزیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید