ستین: مسی را برای ماندن در بارسلونا راضی خواهیم کرد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، سرمربی بارسلونا امیدوار است بتواند از ستاره آرژانتینی در فصل آینده بهره ببرد.

ستین: مسی را برای ماندن در بارسلونا راضی خواهیم کرد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها و به نقل از بی ساکر، کیکه ستین در یک مصاحبه درباره مربیگری در بارسلونا و شایعه حضور ژاوی ارناندس به عنوان جانشینش در تیم کاتالانی صحبت کرد. سرمربی اسپانیایی درباره عملکرد آبی اناری ها تا پیش از توقف لالیگا به خاطر بحران کرونا گفت: در برخی زمان ها خیلی خوب بازی کردیم اما فرایند ثابتی نداشتیم و برخی دیدارها را به سختی با پیروزی به انتها رساندیم. با این حال از کوشش بازیکنان کاملا راضی بودم. پیشرفت وجود داشت. زمانی که برابر بارسلونای یوهان کرویف بازی می کردید باید 80 دقیقه می دویدید و من نیز خواستار چنین چیزی هستم.

سرمربی بارسلونا در خصوص تماس باشگاه کاتالانی برای راهنمایی این تیم اظهار کرد: چند روز قبل از تماس بارسا در آستانه مربیگری در مصر بودم. حتی می توانستم رایگان برای بارسا مربیگری کنم. رایگان که نه اما با هر دستمزدی.

ستین درباره حضور ژاوی گفت: امیدوارم که او به بارسلونا بپیوندد و به خوبی بتواند به عنوان یک مربی کار کند. ژاوی و دیگر بازیکنان عظیم دنیا فوتبال را تحسین می کنم. اگر قرار باشد من بروم و ژاوی جانشینم گردد اتفاقی نخواهد افتاد. دنیا مربیان این چنین است.

سرمربی اسپانیایی امیدوار است لیونل مسی در بارسلونا بماند و در این تابستان تیم کاتالانی را ترک نکند. او در این رابطه اظهار کرد: امیدوارم همچنان بتوانم او را فرا بخوانم. او را برای ماندن راضی خواهیم کرد و به او خواهیم گفت که پروژه قوی برای فصل آینده داریم.

سرمربی بارسلونا درباره انتخاب میان نیمار و لائوتارو مارتینس گفت: همه فوتبالیست های عظیم را دوست دارم و نیمار یکی از آنهاست. با این حال باید دید امکان بازگشتش به بارسا وجود دارد یا نه. من از حضور هر دو بازیکن در تیم استقبال می کنم چون بازیکنان خوبی هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ستین: مسی را برای ماندن در بارسلونا راضی خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستین: مسی را برای ماندن در بارسلونا راضی خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید