زمان راه اندازی آزادراه های تهران ـ شمال و همت &ndash چالوس ، مسافران شمال قبل از انتها تابستان منتظر باشند

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، وزیر راه و شهرسازی از زمان تکمیل و بهره برداری آزادراه همت تا کرج و منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال اطلاع داد.

زمان راه اندازی آزادراه های تهران ـ شمال و همت &ndash چالوس ، مسافران شمال قبل از انتها تابستان منتظر باشند

وبلاگ آبی اناری ها: وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید معاون اول رئیس جمهور از روند پیشرفت احداث پروژه ادامه آزاد راه همت تا کرج و اتصال آن به محور کرج- چالوس گفت: پروژه آزادراه همت تا کرج برای استان های تهران، البرز و استان های همجوار پروژه ای گره گشا است.

محمد اسلامی افزود: این پروژه ملی رشد مناسبی دارد و از نظر عملیات اجرایی طبق زمان بندی پیش می رود و البته هر روز معارضانی در این پروژه به ترتیب ظهور می نمایند.

وی ادامه داد: در این پروژه باید دکل برق فشار قوی منتقل گردد که در این باره هماهنگی ها با وزارت نیرو اجرا شده است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مسائل اقتصادی و فنی در این پروژه نداریم، گفت: امیدواریم این آزاد راه در هفته دولت به بهره برداری برسد.

اسلامی افزود: 25 پروژه آزادراهی به طول هزار و 100 کیلومتر در دست ساخت داریم ضمن اینکه پیشرف پروژه های آزادراهی که با حضور بخش خصوصی است مناسب ارزیابی می گردد.

وی افزود: از مهمترین پروژه ها در این باره می توان به کنار گذر جنوبی تهران به طول 160 کیلومتر اشاره نمود که از آبیک به چند شهر متصل می گردد و ترافیک زیادی را از بین می برد؛ تقاطع غیرهمسطح آن در دست اجرا است و قبل از خاتمه سال بخش مهمی از این آزادراه به بهره برداری می رسد.

وزیر راه و شهرسازی درباره آزادراه تهران-شمال نیز گفت: منطقه یک آزاد راه تهران - شمال رشد مناسبی دارد و پیش بینی می کنیم تا قبل از خاتمه تابستان به بهره برداری برسد. در منطقه یک آزادراه تهران شمال موضوع تجهیزات امری مهم است که باید طبق استاندارد نصب گردد و ایمنی راه قبل از بازگشایی کاملا فراهم گردد.

وی افزود: آزاد راه تهران شمال آزادراهی هوشمند است و بدون تجهیزات کنترل و مراقبت و تهویه امکان افتتاح ندارد.

منبع: چمدان

به "زمان راه اندازی آزادراه های تهران ـ شمال و همت &ndash چالوس ، مسافران شمال قبل از انتها تابستان منتظر باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان راه اندازی آزادراه های تهران ـ شمال و همت &ndash چالوس ، مسافران شمال قبل از انتها تابستان منتظر باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید