دیدار بطحایی با خانواده های داغدار حادثه مدرسه زاهدان

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، وزیر آموزش و پرورش به همراه شماری از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با حضور در منازل چهار دانش آموز فوت شده حادثه آتش سوزی دبستان غیر دولتی اسوه حسنه این شهر با خانواده آنان دیدار و ابراز همدردی کرد .

دیدار بطحایی با خانواده های داغدار حادثه مدرسه زاهدان

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، علی مرادی، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در این باره گفت: وزیر آموزش و پرورش و هیئت همراه در سفر یک روزه خود به منظور ابراز همدردی با خانواده داغدار دانش آموزان حادثه آتش سوزی مدرسه اسوه حسنه زاهدان وارد این شهر شدند.

وی اضافه کرد: بطحایی با حضور در منازل چهار دانش آموز فوت شده در آتش سوزی مدرسه زاهدان از نزدیک با آنان دیدار و دلجویی کرد .

مرادی ادامه داد: همچنین امضای تفاهم نامه مشترک با جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به منظور تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان به وسایل گرمایشی استاندارد از دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر آموزش و پرورش به زاهدان است .

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان شرکت در نشست خبری با اصحاب رسانه را از دیگر برنامه های سفر یکروزه وزیر آموزش و پرورش به زاهدان عنوان نمود.

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، طبق اعلام کانال اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش بطحائی خاطرنشان کرد که ظرف دو سال آینده تمام وسایل گرمایشی غیر استاندارد در سطح استان جمع آوری می گردد. بنده و شخص رئیس جمهور به طور جدی پیگیر هستیم تا ظرف دو سال آینده در استان سیستان و بلوچستان که جزو استان های محروم کشور به شمار می رود وسایل گرمایشی را تجهیز کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دیدار بطحایی با خانواده های داغدار حادثه مدرسه زاهدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار بطحایی با خانواده های داغدار حادثه مدرسه زاهدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید