درخشش هنرمندان حوزه هنری فارس در جشنواره نمایشی رضوی

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس، اصغر گروسی از درخشش هنرمندان این مرکز در سیزدهمین جشنواره نمایشی رضوی اطلاع داد و گفت: سال جاری نیز نماینده حوزه هنری فارس در جشنواره رضوی خوش درخشید و نمایش سال گذشته در حرم به کارگردانی مسعود احمدی در این رقابت هنری درخشید.

درخشش هنرمندان حوزه هنری فارس در جشنواره نمایشی رضوی

وی اضافه نمود: بنا بر اعلام هیئت داوران در بخش کارگردانی با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی مسعود احمدی کارگردان نمایش سال گذشته در حرم از استان فارس را به عنوان برگزیده گفت.

مسئول مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس گفت: مسعود احمدی همین جوایز را نیز برای بخش طراحی صحنه به عنوان برگزیده دست آورد همچنین در بخش نویسندگی نمایشنامه از وی به همراه دو اثر دیگر تقدیر شد.

وی بیان نمود: در بخش بازیگری زن نیز گروه داوران با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی شیما پورسهم الدین را به عنوان بازیگر برگزیده گفت.

گروسی توضیح داد: در بخش بازیگری گروه داوران برای تشویق از دو بازیگر خردسال حاضر در نمایش های جشنواره، با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر به عمل آوردند که در این بخش نیز یکی از جوایز به مینا خیری بازیگر خردسال نمایش سال گذشته در حرم رسید.

وی گفت: در بخش اقلام گرافیکی طراحی پوستر نیز با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از محمد علی بشنام طراح اقلام گرافیکی نمایش سال گذشته در حرم تجلیل شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "درخشش هنرمندان حوزه هنری فارس در جشنواره نمایشی رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشش هنرمندان حوزه هنری فارس در جشنواره نمایشی رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید