خوردبین: مربی دیگری غیر از گل محمدی نمی توانست پرسپولیس را قهرمان کند، وزیر ورزش تکلیف باشگاه را مشخص کند

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که یحیی گل محمدی نقش پر رنگی در موفقیت این تیم داشته است.

خوردبین: مربی دیگری غیر از گل محمدی نمی توانست پرسپولیس را قهرمان کند، وزیر ورزش تکلیف باشگاه را مشخص کند

محمود خوردبین در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آبی اناری ها درباره کسب چهارمین عنوان قهرمانی تیم پرسپولیس در لیگ برتر گفت: خوشحالیم از اینکه پرسپولیس چهارمین قهرمانی اش را هم به دست آورد. یک تیم خوب و یکدست تشکیل شده بود. بازیکنان، کادر فنی و یحیی گل محمدی هم ایستادند و این تیم را قهرمان کردند که این اتفاق را به آنها تبریک می گویم.

وی در واکنش به سوالی درباره دلایل پیروزیت پرسپولیس در چند سال اخیر، شرح داد: این بچه ها سه، چهار سال است که قهرمان شده اند و قهرمانی برای شان عادی شده است. به طور کلی حس قهرمانی در بچه ها وجود داشت که این نشان می دهد آنها بازیکنان خوبی هستند، ضمن اینکه در این فصل به بازیکنان جوانی مثل مهدی عبدی هم فرصت بازی داده شد که کار خیلی خوبی بود. گل محمدی با این کار برای خود پشتوانه خوبی درست کرده و نیمکت بسیار خوبی دارد. به نظرم نقش یحیی هم در قهرمانی پرسپولیس خیلی مهم بود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اینکه برخی ها همچنان معتقدند قهرمانی های پرسپولیس حاصل تفکرات برانکو ایوانکوویچ است، گفت: برانکو در تیم تاثیر داشت و ریشه تیم را خیلی خوب درست کرد، ولی نگه داشتن تیم کار سختی بود که گل محمدی به خوبی از پس آن برآمد. فکر می کنم یحیی خیلی در نتایج پرسپولیس موثر بود و اگر شخص دیگری به غیر از او بود، نمی توانست تیم را قهرمان کند.

خوردبین در ادامه با اشاره به شرایط مدیریت باشگاه پرسپولیس و ناقص بودن هیئت مدیره این باشگاه، یادآور شد: اکنون ضعف باشگاه اینجاست. باید مدیرعامل و هیئت مدیره هر چه سریع تر مشخص شوند تا دست گل محمدی برای تقویت تیم باز باشد. اگر این کار دیر انجام شود، نه تنها تیم تقویت نمی شود، بلکه بازیکنان را هم سایر تیم ها می برند. این تیم بازی های آسیایی را در پیش دارد و باید هر چه زودتر وزیر ورزش تکلیف باشگاه را مشخص کند. اگر قرار است این باشگاه را بفروشند، هر چه زودتر این کار را انجام دهند، البته اگر بخواهند پرسپولیس را بفروشند هم این باشگاه برای مردم و پیشکسوتان است.

وی در انتها در مورد شانس پیروزیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: اگر تیم تقویت شود، یحیی می تواند آنجا هم پیروز باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خوردبین: مربی دیگری غیر از گل محمدی نمی توانست پرسپولیس را قهرمان کند، وزیر ورزش تکلیف باشگاه را مشخص کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوردبین: مربی دیگری غیر از گل محمدی نمی توانست پرسپولیس را قهرمان کند، وزیر ورزش تکلیف باشگاه را مشخص کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید