مدیرعامل اسبق پرسپولیس در آستانه برگشت، چه کسی مدیرعامل پرسپولیس می گردد؟

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، با تغییر در رأس وزارت ورزش، به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس هم تحولاتی را در روزهای آینده خواهد داشت.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس در آستانه برگشت، چه کسی مدیرعامل پرسپولیس می گردد؟

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آبی اناری ها، در آبان 1399 بود که وزارت ورزش و جوانان تصمیم به برکناری مهدی رسول پناه و انتخاب جعفر سمیعی به اسم جانشین وی در پست مدیرعاملی گرفت و حالا باتوجه به حضور وزیر نو، به نظر می رسد تغییرات در باشگاه پرسپولیس به حالت اجتناب ناپذیر رسیده است.

جعفر سمیعی که از تمایل حمید سجادی برای انتخاب مدیرعاملی نو اطلاع دارد، استعفای خود را به وزیر ورزش تحویل داد که این موضوع مورد شب گذشته در برنامه ویژه خبری از سوی وزیر ورزش تایید شد و او مخالفتی را با این استعفا نشان نداد.

با این تفاسیر باید کار جعفر سمیعی و تیم مدیریتی او در پرسپولیس را تمام شده دانست و شمارش معکوس را برای حضور فردی نو در پست مدیرعاملی به راه انداخت؛ شمارشی که احتمالا نتیجه آن بازگشت یکی از مدیران سابق به ساختمان باشگاه خواهد بود.

اگرچه شایعاتی پیرامون مذاکره با مهدی محمدنبی و حبیب کاشانی وجود داشت اما به نظر می رسد انتخاب وزارت ورزش، علی اکبر طاهری است. مدیرعاملی که پس از ورود برانکو ایوانکوویچ به ایران به مدت دو سال راهنمایی باشگاه را برعهده داشت و قرمزها به جز یک محرومیت نقل و انتقالاتی، روزهای خوبی را در دوره او تجربه کردند.

طاهری که با وزیر ورزش قبلی رابطه چندان خوبی نداشت، پس از لیگ شانزدهم جای خود را به معاونش حمیدرضا گرشاسبی داد و پس از آن به اسم یک آلترناتیو همیشگی برای مدیریت باشگاه باقی ماند و حتی سال گذشته شنیده هایی مبنی بر بازگشت او به جایگاه مدیرعاملی باشگاه وجود داشت که هرگز محقق نشد.

به هرصورت با توجه به اینکه روابط نزدیک و بعضی توصیه ها در انتخاب مدیران استقلال و پرسپولیس تاثیرگذار است تا انتخاب نهایی هیچکس نمی تواند از حضور خود در این پست مطمئن باشد،ضمن اینکه چه بسا انتخابهای عجیبی که در دوره قبلی رقم خورده و شاید بازهم در به همان پاشنه بچرخد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مدیرعامل اسبق پرسپولیس در آستانه برگشت، چه کسی مدیرعامل پرسپولیس می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل اسبق پرسپولیس در آستانه برگشت، چه کسی مدیرعامل پرسپولیس می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید