خبیری: پدرم امیر قلعه نویی نبوده که ماشین 2 میلیاردی سوار شوم، شنیدن این حرف ها از این آقا زور دارد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، مشاور باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه امیر قلعه نویی در مورد داوری ها به این شکل علیه پرسپولیس صحبت می نماید واقعا زور دارد.

خبیری: پدرم امیر قلعه نویی نبوده که ماشین 2 میلیاردی سوار شوم، شنیدن این حرف ها از این آقا زور دارد

حسین خبیری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آبی اناری ها در واکنش به اظهارات امیر قلعه نویی در مورد اینکه پرسپولیس در بازی های لیگ از حمایت داوری برخوردار است، گفت: همواره اعتقاد دارم باید به پیشکسوتان و مربیان در هر لباسی احترام گذاشت، اما به نظر من برانکو ایوانکوویچ خیلی خوب و محترمانه جواب این صحبت ها را داد. قلعه نویی خیلی کوشش می نماید با پرداختن به مسائل حاشیه ای اصل قضیه را که برتری فنی پرسپولیس در بازی روز گذشته (یکشنبه) بوده را پاک کند. او و تیمش باید حرف خود را در زمین می زدند که در این امر ناکام بودند و به زعم همه کارشناسان پرسپولیس در اصفهان در آن جو بدی که وجود داشت، خیلی بهتر از حریف خود بازی کرد و حقش پیروزی بود.

وی با تأکید برای اینکه برای تیم ریشه دار سپاهان و طرفدارانش احترام زیادی قایل است، یادآور شد: قلعه نویی در صحبت های خود مرا مورد خطاب قرار داده و لازم می دانم با احترام جوابش را بدهم. آقای قلعه نویی! من پدرم امیر قلعه نویی نبوده که آقازاده باشم و ماشین دو میلیاردی سوار شوم، بلکه یک کار گرزاده هستم و با نان حلال و شریف کارگری بزرگ شدم. خدا را شکر همیشه به پدرم و شغل شریفش افتخار نموده ام و الان هم هیچ ادعایی ندارم. من مانند افرادی که کنارش رشد نموده اند نیستم و به هر جایی که رسیدم با لطف و یاری خدا و عنایت اهل بیت و همت خودم بوده است. بچه جنوب شهر و محله پرافتخار امام زاده حسن هستم و در تمام طول زندگی روی پای خودم ایستاده ام و با سفارش وزیر و وکیل و رانت هیچ سمتی را به دست نیاوردم. 20 سال سابقه کار در اداره کل ورزش و جوانان تهران را دارم و حدود 15 سال هم در کنار سابقه نویسندگی ورزشی مسئولیت های مختلفی در پرسپولیس داشته ام. افتخار می کنم خدمت گزار تیم محبوبم و هوادارای عزیزش هستم.

مشاور باشگاه پرسپولیس همچنین اعلام کرد: امیر قلعه نویی فکر نکند با این طور صحبت کردن می تواند مرا بترساند. من برای دفاع از حق پرسپولیس و طرفداران میلیونی آن نه از قلعه نویی بلکه از بزرگ تر از او هم ترسی ندارم و اگر حرفی زده ام به خاطر حمایت از سرمربی، بازیکنان و طرفداران پرسپولیس بوده است و از این موضع خود هم کوتاه نخواهم آمد. بعد از آن همه نامهربانی که در اصفهان به ما شد حالا شنیدن این حرف ها از قلعه نویی واقعاً زور دارد. به عقیده من بهترین توصیف از قلعه نویی را پیشکسوت عزیزمان محمد مایلی کهن کرد و نیازی نیست من بیشتر از این راجع به او صحبت کنم.

خبیری با بیان اینکه وضعیت داوری ها در لیگ معین است، عنوان نمود: در نیم فصل سپری شده سه تیم شدید ترین اعتراض ها را به داوری دیدارشان مقابل سپاهان داشتند. نساجی مازندران، استقلال و ماشین سازی که هر یک از آنها به زعم کارشناسان مقابل سپاهان قربانی اشتباهات داوری شدند. چطور بعد از این بازی ها قلعه نویی اظهارنظری در مورد داوری نداشت؟! الان هم ما به هیچ عنوان مقابل هجمه ای که سپاهانی ها علیه پرسپولیس به راه انداخته اند کوتاه نمی آییم و لازم باشد مسائل دیگری را عنوان خواهیم کرد.

وی در خاتمه گفت: در اینجا لازم می دانم ضمن حمایت از داوران خوب کشورمان اعلام کنم که اگر اشتباهی از داوری سر می زدند که اتفاقاً در دو سه فصل اخیر پرسپولیس از این اشتباهات خیلی ضربه خورده است، نباید آن را عمدی دانست بلکه آنها هم به عنوان یک انسان حق اشتباه دارند. قطعاً هر هجمه ای علیه داوران باعث خواهد شد ناخودآگاه تمرکز آنها برهم خورده و اشتباهات شان بیشتر گردد. به نظرم مظلوم ترین قشر فوتبال داوران شریف هستند که همه ما ضعف های خود را به گردن این عزیزان می اندازیم. در حال حاضر هم بازی با سپاهان برای ما تمام شده است و به بازی های آینده فکر می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خبیری: پدرم امیر قلعه نویی نبوده که ماشین 2 میلیاردی سوار شوم، شنیدن این حرف ها از این آقا زور دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبیری: پدرم امیر قلعه نویی نبوده که ماشین 2 میلیاردی سوار شوم، شنیدن این حرف ها از این آقا زور دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید