خبرنگاران پزشکیان: تحول بدون عدالت بی تاثیر است

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، تبریز - خبرنگاران - نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد هرگونه تحول در جامعه بدون رعایت موازین عدالت بی تاثیر خواهد بود.

خبرنگاران پزشکیان: تحول بدون عدالت بی تاثیر است

مسعود پزشکیان روز پنجشنبه در جمع وبلاگ آبی اناری ها، افزود: باید توجه داشت که تحول باید بر مبنای عدالت، اثربخش، کارآمدی و افزایش کیفیت در تمامی ارکان و عناصر کشور باشد تا موضوع عدالت به نفع مردم برقرار شود.

وی با اشاره به تاکید رییس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر موضوع تحول و کارآمدسازی مجلس شورای اسلامی، گفت: هر تغییر و تحولی شاید قابل اجرا باشد اما مصادیق تحول باید به طور روشن و شفاف مشخص شود.

پزشکیان افزود: تحول شاخص هایی دارد که در شرایط مختلف قابل بحث و بررسی است و باید توجه کنیم که ایجاد تحول باید بر مبنای عدالت باشد چون در غیر این صورت آثار مثبت اجتماعی، روانی و اقتصادی برای آحاد مردم نخواهد داشت.

وی ادامه داد: اصلاح ساختار یا هر اصلاحی در مجلس شورای اسلامی باید به نوعی رقم بخورد که کیفیت فعالیت ها افزایش یاقته و عدالت بیشتر و به نفع مردم در جریان باشد.

پزشکیان یادآور شد: در صورتی می توان ادعا کرد تحول و تغییرات مثبت و اثر بخش در جامعه ایجاد شده است که هزینه ها کاهش و کیفیت خدمات افزایش یابد که در این صورت عادلانه عمل کرده ایم و راه به درستی طی شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پزشکیان: تحول بدون عدالت بی تاثیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پزشکیان: تحول بدون عدالت بی تاثیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید