حسین اسماعیل پور به عنوان فرماندار جدید رودسر معرفی گردید

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، بعد از ظهر شنبه در جلسه ای با حضور مصطفی سالاری استاندار گیلان و جمعی از مسئولان حسین اسماعیل پور به عنوان فرماندار جدید شهرستان رودسر معرفی گردید.

حسین اسماعیل پور به عنوان فرماندار جدید رودسر معرفی گردید

نماینده رودسر و املش در مجلس در این مراسم احداث راه آهن قزوین به رشت را پروژه مهمی در توسعه شریان های مالی استان گیلان دانست و اظهار کرد: بهره برداری از این راستا ریلی در آینده اثرات فراوانی برای استان گیلان و کشور به ارمغان می آورد.

اسدالله عباسی بر ضرورت اختصاص اعتبار مناسب برای پروژه راه کلاچای - رحیم آباد تأکید کرد و اضافه کرد: سد پلرود، تجهیز بیمارستان شهید انصاری و ساماندهی زباله از دیگر مواردی است که فرماندار جدید باید به آن اهتمام ویژه ای داشته باشد.

مطالبه گری از مسئولان خواسته مردم از ائمه آدینه

در ادامه این جلسه حجت السلام تقی روحانی امام آدینه رودسر با بیان اینکه امامان آدینه روحیه مطالبه گری از مسئولان دارند، گفت: آنها زبان گویای مردم هستند و همین امر سبب شده که مردم از ما انتظار مطالبه گری داشته باشند و ما نیز وظیفه داریم جوابگوی آنان باشیم.

تحقق آرمان های شهدا و انقلاب و سیاست های دولت مهم ترین اولویت

حسین اسماعیل پور فرماندار رودسر نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: از هیچ تلاشی برای تحقق آرمان های شهدا، سیاست های انقلاب به ویژه دولت تدبیر و امید فروگذار نمی کنم و همیشه در خدمت همه آحاد مردم هستم.

در انتها این جلسه از زحمات 15 ماهه علی وارسته سرپرست سابق فرمانداری رودسر تقدیر و تشکر شد و حسین اسماعیل پور به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی گردید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حسین اسماعیل پور به عنوان فرماندار جدید رودسر معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین اسماعیل پور به عنوان فرماندار جدید رودسر معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید