جمشیدی: اگر علیرضا رضایی بخواهد به تیم ملی کشتی امید یاری می کنم

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، مربی تیم ملی کشتی آزاد امید در جهانی 2017 لهستان گفت: اگر فدراسیون و سرمربی تیم ملی نظرشان به همکاری مجدد باشد، با این کاهش محرومیت می توانم به تیم ملی امید برای شرکت در جهانی سال آینده یاری کنم.

جمشیدی: اگر علیرضا رضایی بخواهد به تیم ملی کشتی امید یاری می کنم

حمیدرضا جمشیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آبی اناری ها در خصوص کاهش 6 ماهه محرومیتش از سوی اتحادیه جهانی گفت: من هم روز آدینه بود که متوجه کاهش محرومیتم شدم. فدراسیون به اتحادیه جهانی نامه زده و نناد لالوویچ هم با کاهش چند ماهه این محرومیت موافقت نموده، حالا اگر قرار باشد باز با تیم ملی همکاری کنم، می توانم از سال آینده به اردوی تیم ملی امید ملحق شوم.

وی ادامه داد: به این شکل محرومیت من 2 خرداد سال آینده تمام می گردد. الان هم شاگردانی در تیم های ملی دارم، اگر علیرضا رضایی از من بخواهد حتما باز هم در خدمت تیم ملی امید خواهم بود. البته در این خصوص هیچ صحبتی با هم نداشته ایم، اما حالا که محرومیتم کم شده، اگر فدراسیون و سرمربی تیم ملی نظرشان به همکاری مجدد باشد، می توانم به تیم ملی امید برای شرکت در جهانی سال آینده یاری کنم، اما اگر این محرومیت کاهش پیدا نمی کرد جهانی سال آینده را هم مثل سال جاری از دست می دادم.

این مربی سازنده کشتی آزاد تاکید نمود: من کارم تمرین دادن است. در این مدت محرومیت هم همین کار را انجام دادم و شاگردانم در جام شهید هاشمی نژاد کشتی گرفتند. با افتخار هر روز بچه ها را تمرین می دهم و خودم بیشتر از همه از کشتی و آموزش لذت می برم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جمشیدی: اگر علیرضا رضایی بخواهد به تیم ملی کشتی امید یاری می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمشیدی: اگر علیرضا رضایی بخواهد به تیم ملی کشتی امید یاری می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید