جلسه هیات راهبردی بیابان لوت استان خراسان جنوبی برگزار گردید

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، دومین جلسه هیات راهبردی بیابان لوت استان برای آنالیز مسائل و مسائل عرصه پهناور بیابان لوت در محل تالار جلسات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی برگزار گردید.

جلسه هیات راهبردی بیابان لوت استان خراسان جنوبی برگزار گردید

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، حسن رمضانی مدیر کل میراث فرهنگی استان در این جلسه که با حضور کارشناسانی از دانشگاه بیرجند، اداره کل هواشناسی، مرکز تحقیقات بین المللی بیابان دانشگاه تهران، ایستگاه پژوهشی بیرجند، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، اداره کل ورزش و جوانان استان، سازمان صنعت معدن و تجارت استان، اداره کل حفاظت محیط زیست استان، مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی سازمان جهاد کشاورزی استان و فرماندهی نیروی انتظامی برگزار گردید، مسائلی در رابطه با حفاظت بهتر از عرصه طبیعی بیابان لوت اعلام کرد.

همچنین زهرا رضایی ملکوتی مدیر پایگاه جهانی بیابان لوت در این نشست با بیان برنامه های محقق شده در سه ماهه دوم سال تاکنون، در خصوص برنامه های در دست اقدام تا خاتمه سال مطالبی را مطرح کرد.

او اضافه کرد: برگزاری جلسات هیات راهبردی بیابان لوت و تبادل نظر اعضا در خصوص مدیریت یکپارچه و توسعه پایدار در این عرصه طبیعی می تواند بسیار کارآمد و موثر باشد.

در ادامه جلسه هر کدام از اعضاء با توجه به تخصص و مرتبط با عملکرد دستگاه مربوطه مطالب و راهکارهایی را در رابطه با معرفی بهتر و حفاظت و نگهداری از بیابان لوت اعلام کردند.

منبع: میراث آریا

به "جلسه هیات راهبردی بیابان لوت استان خراسان جنوبی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه هیات راهبردی بیابان لوت استان خراسان جنوبی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید