تیم فوتبال امید برنامه ای به کمیته ملی المپیک ارائه نکرده است

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، کیکاووس سعیدی در گفتگو با خبرنگاران و در پاسخ به این پرسش که با توجه به معین شدن کادر فنی تیم فوتبال امید، آیا تا به امروز برنامه عملیاتی برای حضور این تیم در رقابت های انتخابی المپیک به کمیته ملی المپیک ارائه شده است؟ گفت: قاعدتاً فدراسیون فوتبال به عنوان متولی این رشته پیگیر امور است. این فدراسیون باید در حوزه برنامه ریزی برای آماده سازی تیم و موارد دیگری مانند انتخاب بازیکنان تصمیم گیری کند اما قاعدتاً کمیته ملی المپیک هم باید درجریان قرار بگیرد.

تیم فوتبال امید برنامه ای به کمیته ملی المپیک ارائه نکرده است

وی شرح داد: نقش و جایگاه کمیته ملی المپیک نسبت به فدراسیون ها، نظارتی و حمایتی است به خصوص فدراسیون هایی که کاندیدای اعزام تیم یا ورزشکار به بازی های المپیک هستند. بنابراین باید در جریان برنامه آماده سازی این رشته ها باشیم کما اینکه در نشست با بسکمک از فدراسیون ها، به این مهم پرداخته ایم تا از نتایج آن به عنوان ملاک عمل برای بسکمک تصمیم گیری ها استفاده شود.

سرپرست دبیری کمیته ملی المپیک تاکید کرد: از طرف تیم فوتبال امید اما تا به امروز اطلاع رسانی در مورد برنامه های پیش بینی شده، نشده است. البته شاید هم به نوعی طبیعی باشد چراکه مدت زمان زیادی از معین تکلیف کادر فنی نمی گذرد.

خزانه دار کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه فوتبال از بودجه تخصیصی کمیته ملی المپیک به فدراسیون ها سهمی ندارد آیا مسئولان این فدراسیون تا به امروز درخواستی بابت حمایت مالی از تیم امید داشته اند؟ گفت: خیر؛ تا به امروز درخواستی منبی بر این مسئله نداشته ایم. چنین درخواستی به دستمان برسد قطعاً در ستاد عالی بازی های المپیک بررسی می شود و بر اساس نتایج آن، پاسخ داده می شود. البته که کمیته ملی المپیک در کمک به فوتبال هیچ زمان کوتاهی نداشته همانطور که سال گذشته هم 240 میلیون تومان به این رشته کمک کرد.

ذی حساب کمیته ملی المپیک در پایان گفت: دریافت جدیدی از خزانه دولت نداشته ایم اما پیگیر هستیم تا این مهم در اولین فرصت محقق شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم فوتبال امید برنامه ای به کمیته ملی المپیک ارائه نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم فوتبال امید برنامه ای به کمیته ملی المپیک ارائه نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید