برگزاری نشست های تخصصی کمیته ملی المپیک با فدراسیون های بوکس و جودو

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، کمیته ملی المپیک در راستای حضوری قدرتمند در المپیک 2020 با فدراسیون های جودو و بوکس نشست تخصصی برگزار کرد.

برگزاری نشست های تخصصی کمیته ملی المپیک با فدراسیون های بوکس و جودو

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، نشست تخصصی برای حضوری پیروز در المپیک 2020 با حضور نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی ایران به المپیک 2020، پیمان فخری رئیس ستاد نظارت بر تیم های ملی، رغبتی و زبردستی نمایندگان وزارت ورزش، علیرضا رحیمی عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک به همراه مسئولان فدراسیون های بوکس و جودو در محل کمیته ملی المپیک برگزار گردید.

پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی در این نشست گفت: در نشست با مسئولان فدراسیون بوکس حسین ثوری رئیس به همراه دبیر این فدراسیون حضور داشتند که درباره برنامه تیم ملی، شانس های کسب سهمیه برای المپیک 2020 و نقطه نظرات و پیشنهاداتشان برای حضوری پیروز در المپیک توکیو به بحث و آنالیز پرداختیم که با توجه به اینکه نخستین جلسه بود در نهایت مفید بود.

وی اضافه نمود: در نشست با فدراسیون جودو نیز آرش میر اسماعیلی رئیس به همراه دبیر این فدراسیون و سرمربی جدید تیم ملی حضور داشتند که برنامه های خود را برای تیم ملی ارائه دادند و همچنین بحث و گفتگو درباره شرایط کسب سهمیه در المپیک 2020 و پتانسیل جودوی کشور به بحث و گفتگو پرداختیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری نشست های تخصصی کمیته ملی المپیک با فدراسیون های بوکس و جودو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست های تخصصی کمیته ملی المپیک با فدراسیون های بوکس و جودو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید