اپلیکیشن امنیتی مایکروسافت برای اندروید و iOS راه اندازی شد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، مایکروسافت میخواهد برنامه امنیتی Defender خود را در قالبی نو به دستگاه های مختلف بیاورد.

اپلیکیشن امنیتی مایکروسافت برای اندروید و iOS راه اندازی شد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، این غول نرم افزاری در کوشش است تا به منظور شناخته شدن خود به عنوان ارائه دهنده راهکار های امنیتی قابل اعتماد، یک برنامه تازه Defender را به طور یک جا در ویندوز، macOS، iOS و اندروید ارائه کند.

مایکروسافت دیفندر مجموعه ای از ویژگی های مختلف مانند محافظت از بدافزار، اسکن مداوم آنتی ویروس برای هر برنامه مضر و برنامه های تازهی دیگری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. کاربران می توانند با علامت گذاری برنامه ها و فایل هایی که فکر می نمایند امن هستند، آنچه را که برنامه اسکن می نماید، کنترل نمایند. مایکروسافت دیفندر قادر به ارائه هشدار ها و نکات امنیتی در چندین دستگاه بطور همزمان نیز می باشد.

کاربران نسخه iOS این اپلیکیشن از بعضی ویژگی های موجود در اندروید مانند نرم افزار آنتی ویروس برخوردار نخواهند شد. از طرفی دیگر، کاربران iOS در حال دریافت ویژگی تازهی هستند که از فیشینگ وب جلوگیری می نماید. این اپلیکیشن داشبوردی برای مدیریت حفاظت امنیتی در اختیار کاربران خود قرار می دهد. مایکروسافت دیفندر قرار است مرکزی برای تمام حفاظت های امنیتی باشد که مایکروسافت می تواند روی دستگاه شما ارائه دهد. کاربران می توانند با استفاده از این اپلیکیشن امنیت هر یک از دستگاه های خود را به طور جداگانه مدیریت نمایند.

از آنجایی که این اپلیکیشن به حساب مایکروسافت شما مرتبط است، می توانید همه دستگاه های خود را در یک برنامه مشاهده کنید. این قابلیت مدیریت دستگاه ها را در یک مکان آسان می نماید. این برنامه بعلاوه هشدار ها و نکات امنیتی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و ایمنی دستگاه های مختلف را تضمین می نماید. اگر از قبل اپلیکیشن شخص ثالثی برای محافظت از بدافرار داشته باشید، مایکروسافت دیفندر آن را تشخیص خواهد داد؛ بنابراین اگر اپلیکیشن دیگری را برای این کار ترجیح می دهید، این اپلیکیشن شما را مجبور به استفاده از آن نخواهد کرد.

مایکروسافت می گوید به علت بازخورد زیادی که از کاربران خود دریافت نموده است، تصمیم به عرضه این محصول گرفته است و اکنون همان محافظتی که برای کسب وکار ها ارائه می نماید، در اختیار کاربران شخصی نیز قرار خواهد داد. مایکروسافت میخواهد در آینده ویژگی های بیشتری مانند محافظت از سرقت هویت و اتصال آنلاین امن را به این اپلیکیشن اضافه کند. برای دانلود این اپلیکیشن کاربران احتیاج به اشتراک Microsoft 365 Personal یا Family خواهند داشت.

منبع: phonearena

منبع: فرارو

به "اپلیکیشن امنیتی مایکروسافت برای اندروید و iOS راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپلیکیشن امنیتی مایکروسافت برای اندروید و iOS راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید