انتقاد تند نماینده مجلس هند از اتهام زنی بی اساس علیه مسلمانان

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، رئیس حزب مجلس اتحاد المسلمین هند ضمن انتقاد از وضع موجود خاطرنشان کرد: متاسفانه از هر فرصتی برای اتهام زنی و تخریب مسلمانان استفاده می گردد.

انتقاد تند نماینده مجلس هند از اتهام زنی بی اساس علیه مسلمانان

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ آبی اناری ها به نقل از ملت تایمز، اسدالدین اویسی رئیس حزب مجلس اتحاد المسلمین هند و عضو مجلس این کشور ضمن انتقاد از سیاست های حاکم برجامعه گفت: مسلمانان به صورت آشکارا مورد ظلم واقع شده اند.

وی توضیح داد: در هند برای تخریب چهره اسلام و مسلمانان از هر ابزاری استفاده می گردد و متاسفانه همه علیه ما متحد شده اند.

اویسی گفت: غذاهای اسلامی به باد انتقاد گرفته می شوند، پوشش ما و حتی فرهنگ ما نیز از هجمه انتقادها در امان نیستند.

این سیاستمدار مشهور گفت: ما توان مقابله با این میزان از هجمه ها را نداریم و نمی توانیم از خود مقابل سیاست ضد اسلامی و اسلام هراسانه دفاع کنیم.

رئیس حزب مجلس اتحاد المسلمین هند افزود: هندوها باید به این سوال پاسخ دهند که آیا آموزه های دینی آنها باعث می گردد که با اسلام و مسلمانان مقابله نمایند یا این تنها منافع سیاسی است.

وی افزود: سیاست هایی که در هند اجرایی می شوند با یک رویکرد معین برنامه ریزی می گردد و آن هم این است که مسلمانان عامل مسائل معرفی شوند.

لازم به ذکر است طی یک سال اخیر تصمیمات زیادی در هند گرفته شده که مورد اعتراض مسلمانان قرار گرفته و علیه منافع آنها اتخاذ شده است.

تحویل زمین مسجد بابری به هندوها، لغو خودمختاری کشمیر، لغو تابعیت صدها هزار مسلمان، تصویب قانون تبعیض مذهبی و اعطای تابعیت به غیر هندی ها مشروط بر مسلمان نبودن تنها بخشی از تصمیمات عظیم دولت هند علیه مسلمانان بوده است.

اخیرا و در جریان سفر ترامپ به هند، نظامیان این کشور به همراهی هندوهای متعصب صدها خانه، مسجد و مغازه متعلق به مسلمانان را آتش زده و حداقل 50 مسلمان را کشتند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتقاد تند نماینده مجلس هند از اتهام زنی بی اساس علیه مسلمانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند نماینده مجلس هند از اتهام زنی بی اساس علیه مسلمانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید