امیر سیاری: بستر استخدام نخبگان وظیفه در نیرو های مسلح فراهم است

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، معاون هماهنگ کننده ارتش از واگذاری پروژه های تحقیقاتی در حوزه ارتقای فناوری دفاعی به نخبگان وظیفه کشور خبر داد و گفت: بستر استخدام نخبگان وظیفه در نیرو های مسلح فراهم است.

امیر سیاری: بستر استخدام نخبگان وظیفه در نیرو های مسلح فراهم است

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ آبی اناری ها، امیر دریادار حبیب الله سکمک معاون هماهنگ کننده ارتش در مراسم افتتاحیه هشتمین دوره رزم مقدماتی نخبگان وظیفه کشوری در جمع وبلاگ آبی اناری ها گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران برای نخبگان وظیفه کشوری برنامه ویژه ای را پیش بینی کرده است.

وی اضافه کرد: دوره های آموزشی پیش از این هشت هفته بودند که بعد از بازنگری در مفاد آموزشی به سه هفته تقلیل یافته و موارد با اهمیت و ضروری تر در دستور کار قرار گرفت.

دریادار سکمک بیان داشت: نخبگان وظیفه کشوری در این دوره با نیرو های چهارگانه ارتش جمهوری اسلامی و سلاح ها و تجهیزات و رزم انفرادی آشنا می شوند و نسبت به توانمندی های ارتش جمهوری اسلامی ایران آگاهی می یابند.

وی اضافه کرد: استعداد های برتر در این دوره ها نسبت به برنامه ها و پروژه های تحقیقاتی آشنا می شوند و در درون نیرو ها برخی پروژه های تحقیقاتی نیز به این عزیزان واگذار می شود تا برآیند تلاش نخبگان، کمکی در راستای ارتقای سطح نیرو های مسلح باشد.

دریادار سکمک گفت: نخبگان وظیفه در کنار عزیزان جهادگر مشغول تحقیقاتی می شوند و نه فقط در حوزه نیازمندی های ارتش بلکه نسبت به تامین نیازمندی های نیرو های مسلح در حوزه جنگ های نوین و نبرد های آینده اقدام و کمک خواهند کرد و مهم ترین فعالیت شان تلاش در جهت ارتقای سطح فناوری است.

معاون هماهنگ کننده ارتش خاطرنشان کرد: بستر کار جهت استخدام و جذب نخبگان کشوری در ارتش و نیرو های مسلح فراهم است و هر کدام از این عزیزان که بخواهند می توانند در نیرو های مسلح فعالیت کنند. کما اینکه در دوره های قبل نیز نخبگان و استعداد های درخشان در ارتش استخدام شدند و در حال حاضر نیز در بخش های تحقیقاتی مشغول به فعالیت هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امیر سیاری: بستر استخدام نخبگان وظیفه در نیرو های مسلح فراهم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر سیاری: بستر استخدام نخبگان وظیفه در نیرو های مسلح فراهم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید