اقدام جدید توییتر علیه توییت های ترامپ

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، شبکه اجتماعی توئیتر در اقدام جدیدی لایک کردن توییت های دونالد ترامپ رییس جمهوری فعلی آمریکا در خصوص انتخابات این کشور را محدود کرده است.

اقدام جدید توییتر علیه توییت های ترامپ

به گزارش ایرنا از این شبکه اجتماعی، این محدودیت این گونه است که زمانی که شما گزینه لایک را کلیک می کنید با این ادعا در خصوص تقلب در انتخابات قابل قبول نیست روبرو می شوید.

تویتر پیش از این نیز به توئیت های مختلف ترامپ در این شبکه اجتماعی به خاطر مطرح کردن ادعای تقلب در انتخابات، برچسب گمراه کننده زده بود.

این اقدام جدید پس از آن روی می دهد که ترامپ بار دیگر با طرح ادعای تقلب در انتخابات آمریکا گفت که در این انتخابات تقلب اجرا شده اما ما پیروز خواهیم شد.

وی اضافه کرده بود: این بسیار غم انگیز است که بگوییم در انتخابات تقلب شده است. نتیجه این انتخابات باید برشود. ما با اختلاف زیادی در ایالت پنسیلوانیا برنده شدیم.

رییس جمهوری شکست خورده آمریکا افزود:برخی از افراد 2 تا 3 رای در خانه های خود دادند. افرادی که مرده بودند هم برای رای گیری ثبت نام کردند. ما قضاتی داریم که از تصمیم گیری می ترسند.

ادعای مکرر ترامپ درحالی مطرح می شود که جو بایدن با کسب 306 رای الکترال در برابر تنها 232 رای ترامپ، به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهوری آمریکا انتخاب شد و خانم کامالا هریس نیز به عنوان اولین زن، به عنوان معاون رئیس جمهوری این کشور برگزیده شد.

این نامزد حزب دموکرات در سومین دور نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در انتخاباتی نفس گیر ابتدا با هم حزبی های خود به رقابت برخاست و انتها در ماه اوت به عنوان نامزد رسمی این حزب برای رقابت با دونالد ترامپ رئیس جمهوری چهل و پنجم و نامزد حزب جمهوریخواه برگزیده شد.

منبع: عصر ایران

به "اقدام جدید توییتر علیه توییت های ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام جدید توییتر علیه توییت های ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید