افتتاح پروژه بلوار کردستان به زودی

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، شهردار سنندج گفت: ظرف چند روز آینده و بر اساس برنامه ریزی های اجرا شده، تا قبل از آغاز بارندگی های بعدی پروژه بلوار کردستان به سرانجام می رسد.

افتتاح پروژه بلوار کردستان به زودی

به گزارش ، حشمت الله صیدی پیش از ظهر امروز در جریان بازدید وزیر کشور از پروژه بلوار کردستان با بیان اینکه عملیات اجرایی این پروژه از دهه 70 آغاز شده است، گفت: تاکنون حدود 30 میلیارد تومان برای این طرح هزینه شده که بخشی از آن توسط پیمانکار انجام گرفته است.

او با بیان اینکه در حال حاضر پروژه بلوار کردستان از پیشرفت فیزیکی 90 درصدی برخوردار است، افزود: ظرف چند روز آینده و بر اساس برنامه ریزی های اجرا شده، تا قبل از آغاز بارندگی های بعدی این پروژه به پایان می رسد.

شهردار سنندج با اشاره به اینکه طول جهت این پروژه 2300 متر است، گفت: پل واقع در پروژه بلوار کردستان دارای دهنه 28 متری و 56 عدد شمع بوده و ظرف مدت کوتاهی کار های عملیات اجرایی آن انجام شده است.

محمد حسین محمدی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان نیز در این بازدید گفت: این پروژه یکی از جهت های اصلی و در امتداد بلوار کردستان قرار گرفته و عمده آب های سطحی به این مکان هدایت شده و دارای دبی ماکزیمم 80 مترمکعب بر ثانیه روان آب است.

او با بیان اینکه در پروژه طول کانال اجراشده جمع آوری و هدایت آب های سطحی بلوار کردستان برابر یکهزار و 450 متر است، افزود: در این پروژه 164 هزار مترمکعب خاک برداری و حدود 24 هزار مترمکعب بتون ریزی اجرا شده است.

محمدی گفت: در این پروژه بالغ بر دو هزار و 600 تن آرماتور مصرف و برای اجرای آن 192 میلیارد ریال هزینه شده که در یک ماه گذشته عملیات اجرایی آن تکمیل و تحویل شهرداری سنندج داده شد.

ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "افتتاح پروژه بلوار کردستان به زودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح پروژه بلوار کردستان به زودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید