از امید قطری ها به ژاوی تا آماده کردن دروازه بان جوان برای رویارویی با پرسپولیس

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، قطری ها تمام امیدهای خود برای بازی برگشت السد برابر پرسپولیس به کاپیتان اسپانیایی معطوف نموده اند.

از امید قطری ها به ژاوی تا آماده کردن دروازه بان جوان برای رویارویی با پرسپولیس

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، روزنامه الشرق قطر در نسخه امروز (جمعه) خود گزارشی از تیم فوتبال السد در آستانه بازی برگشت مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا برابر پرسپولیس را منتشر کرد که در زیر آمده است:

ارزیابی بازی اعضای کادر فنی تیم السد تحت راهنمایی مانوئل فریرای پرتغالی برای بالا بردن آمادگی بازیکنان بسیار جدی هستند. آنالیز نقاط ضعف و قوت حریف ایرانی (پرسپولیس) و اشتباهات بازی رفت بازیکنان السد برابر این تیم در تمرینات گروهی که باعث شکست در بازی رفت شده بود، همچنان صورت می گیرد. السد نیازمند برطرف این اشتباهات و عدم تکرار آنها برای بازی برگشت است.

شور السدی ها درون تیم السد قطر شور و شوق زیادی برای رویارویی با پرسپولیس و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد. شاگردان فریرا مشتاق به ارائه بهترین تصویر در استادیوم آزادی تهران با مراقبت از همه چیز هستند. آنها از سویی حمایت تمامی طرفداران فوتبال قطر را به همراه خواهند داشت که انگیزه ای برای بازیکنان السد جهت ارائه بهترین بازی و کسب جواز صعود است.

پنهان کاری در تهران انتظار می رود تا روز یکشنبه که زمان سفر تیم السد به تهران است تمرینات سنگین آماده سازی بازی با پرسپولیس در دوحه ادامه داشته باشد. به ویژه اینکه تیم السد در یک جلسه تمرینی تهران برای جلوگیری از تحت کنترل قرار دریافت توسط حریف به پنهان کاری رو خواهد آورد.

امید به فرمانده ژاوی تیم السد و طرفدارانش امید زیادی به فرمانده ژاوی هرناندز در بازی آینده با تیم پرسپولیس دارند. او یکی از ارکان مهم تیم السد است که نقش تأثیرگذاری در این بازی مهم خواهد داشت. با توجه به فشار قابل توجهی از سوی طرفداران تیم پرسپولیس برای بازی برگشت وجود دارد، السد با راهنمایی بازیکن باتجربه ای همانند ژاوی می تواند آن را کاهش دهد.

آماده کردن دروازه بان جوان مشعل برشم، دروازه بان جوان تیم السد با توجه به محرومیت سعد الشیب تحت تمرین های خاص کادر فنی برای بازی با پرسپولیس واقع شده است. برشم مورد حمایت ویژه کادر فنی و بازیکنان السد جهت حفظ انگیزه و آمادگی روانی برای بازی با حریف ایرانی قرار گرفته است.

بونجاح مصمم بغداد بونجاح پس از انتها همراهی تیم ملی فوتبال الجزایر با قدرت به تمرینات گروهی تیم السد بازگشت. او آمادگی فنی و روحیه بالایی از خود نشان داده و مهیای مصاف با پرسپولیس است. انتظار موفقیت این مهاجم الجزایری بر خط دفاعی پرسپولیس و رسیدن به گل وجود دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از امید قطری ها به ژاوی تا آماده کردن دروازه بان جوان برای رویارویی با پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از امید قطری ها به ژاوی تا آماده کردن دروازه بان جوان برای رویارویی با پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید