آماده باش نیروها و ماشین آلات راهداری در پی هشدار وقوع سیل

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای خوزستان با اشاره به آماده باش همه نیروهای عملیاتی راهداری استان گفت: در حال حاضر خوشبختانه همه راه های استان باز است و مسئله ای برای تردد در محورهای خوزستان نیست.

آماده باش نیروها و ماشین آلات راهداری در پی هشدار وقوع سیل

غلامعباس بهرامی نیا در گفت و گو با وبلاگ آبی اناری ها، با اشاره به هشدارها در مورد وقوع سیلاب و شروع بازندگی در استان اظهار کرد: در حال حاضر خوشبختانه همه راه های استان باز است و مسئله ای برای تردد در محورهای خوزستان نیست.

وی اضافه کرد: همه نیروهای عملیاتی اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای خوزستان در محورهای مواصلاتی استان و به ویژه در مسیرهایی که خطر سیلاب وجود دارد مستقر هستند.

مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای خوزستان توضیح داد: در حال حاضر 72 اکیپ، 400 نفر نیروی انسانی و 400 دستگاه ماشین آلات راهداری در همه محورهای استان مستقر و در حالت آماده باش و خدمت رسانی هستند.

بهرامی نیا مطرح نمود: با توجه به پیش بینی های انجام گرفته در مورد بارش باران و وقوع سیلاب به ویژه در مناطق شمالی استان، همه نیروها در حالت آماده باش و آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

وی گفت: تمرکز نیروهای راهداری در مناطقی است که مستعد وقوع سیلاب هستند و امیدواریم شاهد هیچگونه مسئله ای در این زمینه نباشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آماده باش نیروها و ماشین آلات راهداری در پی هشدار وقوع سیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش نیروها و ماشین آلات راهداری در پی هشدار وقوع سیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید