پیغام خانواده میناوند بعد از درگذشت انصاریان: داغ دلمان تازه شد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، خانواده مرحوم مهرداد میناوند بعد از شنیدن خبر درگذشت علی انصاریان پیغام تسلیتی به خانواده پیشکسوت فوتبال صادر کردند.

پیغام خانواده میناوند بعد از درگذشت انصاریان: داغ دلمان تازه شد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها از فارس، خانواده مرحوم مهرداد میناوند که بعد از شنیدن خبر درگذشت علی انصاریان متاثر شده بودند در پیامی به خانواده انصاریان نوشتند:

در تمام این روزها که عزادار بودیم نگران شرایط علی انصاریان هم بودیم و اخبار مربوط به او را پیگیری می کردیم. برای سلامت این پسر خوب مثل همه مردم دعاگو بودیم اما تقدیر بر این بود و برای علی عزیز آمزرش طلب می کنیم و به خانواده داغدارش تسلیت می گوییم.

خداوند به مادر و خواهر و برادرش صبر بدهد. بر این باوریم که درگذشت او در روز مادر حکمتی داشته و همه می دانیم که او چقدر عاشقانه مادرش را دوست داشت و ما هم در غم از دست دادن انصاریان بی تاب هستیم.

انصاریان در روزی که مهرداد بستری شد با همسرش تماس گرفت و جویای حالش بود و نمی دانیم چرا به یکباره حال خود او بد شد. در این چند روز به دلیل عزاداری و شرایط کرونایی پیروز نشدیم به ملاقات مادر علی برویم و امروز تقدیر بر این بود که علی عزیز هم به دوستش بپیوندد. رفتن او داغ دل ما را تازه تر کرد و برای هر دو عزیز از دست رفته از خداوند آرامش می خواهیم.امشب مهرداد و پدر علی میهمان عزیزی دارند.

مهرداد میناوند دیگر پیشکسوت پرسپولیس پنج شنبه هفته گذشته به دلیل بیماری کرونا دار فانی را وداع گفت. میناوند و انصاریان در آخرین برنامه خود برای اپلیکیشن پرسپولیس با هم حضور داشتند.

منبع: جام جم آنلاین

به "پیغام خانواده میناوند بعد از درگذشت انصاریان: داغ دلمان تازه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام خانواده میناوند بعد از درگذشت انصاریان: داغ دلمان تازه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید