وزش باد و خیزش گرد و خاک در تهران

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، شرایط جوی این استان کمی ابری و در ارتفاعات رگبار پراکنده و در نیمه جنوبی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک بعلاوه نوسانات دمایی پیش بینی می گردد.

وزش باد و خیزش گرد و خاک در تهران

به گزارش ایسنا، بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی شرایط جوی استان تهران از امروز تا روز دوشنبه (3 تا 4 اردیبهشت) آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری در ساعات بعد از ظهر با عبور ریز موج هایی از تراز میانی و وقوع ناپایداری های محلی و فصلی همراه با افزایش ابر و در ارتفاعات گاهی با رگبار پراکنده و در پاره ای نقاط به ویژه مرکز و نیمه جنوبی استان گاهی با وزش باد شدید و خیزش موقتی گردوخاک پیش بینی می گردد.

از بعد از ظهر سه شنبه تا روز چهارشنبه (5 تا 6 اردیبهشت) با فعالیت سامانه بارشی در سطح استان به ویژه نیمه شمالی استان بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید و در منطقه ها مستعد بارش تگرگ و در بخش های جنوبی استان گاهی با گردوخاک مورد انتظار است.

از امروز تا سه شنبه افزایش نسبی دما از سه شنبه شب تا چهارشنبه شب کاهش محسوس دما و روز پنجشنبه (7 اردیبهشت) افزایش مجدد دما پیش بینی می گردد.

آسمان تهران فردا (4 اردیبهشت) صاف تا قسمتی ابری و در بعد از ظهر افزایش ابر با حداقل دمای 20 و حداکثر دمای 30 درجه سانتیگراد و طی سه شنبه (5 اردیبهشت) نیمه ابری و در بعد از ظهر ابری، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 29 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

طی 24 ساعت گذشته نیز ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 31 گرم ترین ایستگاه هواشناسی بود.

منبع: فرارو

به "وزش باد و خیزش گرد و خاک در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزش باد و خیزش گرد و خاک در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید