سعادتمند: خطر سقوط و کسر امتیاز استقلال را تهدید می نماید، از طرفداران یاری نمی خواهم

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در عرض چند روز و در فاصله زمانی اندک باید رقمی حدود یک میلیون دلار به شفر و بویان پرداخت کنیم.

سعادتمند: خطر سقوط و کسر امتیاز استقلال را تهدید می نماید، از طرفداران یاری نمی خواهم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آبی اناری ها، احمد سعادتمند ضمن تسلیت به خاطر درگذشت پرویز ابوطالب در مورد آخرین شرایط پرونده های بویان نایدنوف و وینفرد شفر گفت: چون عنوان نموده بودیم صادقانه موارد را به طرفداران اعلام کنیم و از آنجا که خودم را با طرفداران در امروز باشگاه شریک می دانم صلاح دانستم 2 موضوع بسیار مهم را در اینجا عنوان کنم.

وی اضافه نمود: متاسفانه ما امروز از فیفا ایمیلی را دریافت کردیم که تا 5 روز دیگر باید 550 هزار دلار معادل 10 میلیارد تومان به وینفرد شفر پرداخت کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید نمود: اگر با کمی تدبیر با این مربی برخورد می کردیم می شد در موقع و زمان خودش این مبلغ به این مربی پرداخت گردد. این اتفاق یک معضل عظیم برای باشگاه استقلال است چون مهلت بسیار کمی برای طلب این مربی وجود دارد.

سعادتمند در مورد مطالبات بویان نایدنوف گفت: این بازیکن از سال 97 نزدیک به 320 هزار دلار و معادل 6 میلیارد تومان از باشگاه طلب دارد و در 3 نوبت به باشگاه اخطار داده است.این موضوع هم به نوعی به بدهی های باشگاه در یک مهلت کوتاه اضافه شده است. این ها همه تبعات زیادی برای باشگاه دارد. مثلا کسر امتیاز و محرومیت از جابجایی، جرایم دلاری سنگین و یا حتی سقوط به رده های پایین تر خطراتی است که استقلال را تهدید می نماید.

وی خاطر نشان کرد: اگر این موارد در زمان خودش انجام می شد و به این شکل جمع نمی شد، براحتی می شد از پس آن بر آمد ولی ما ظرف چند روز قریب به یک میلیون دلار اعتبار احتیاج داریم در صورتی که در کوشش بودیم که بخش دیگری از قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم که با روحیه بالاتری در مسابقات شرکت نمایند. از این موضوع شاد بودیم که قبل از بازی با فولاد می توانیم مبالغی را به بازیکنان پرداختی داشته باشیم و یا در راستای حمایت از پیشکسوتان عزیز اقداماتی داشته باشیم و اقداماتی در مورد تیم های پایه و تقویت آموزشگاه داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال یادآور شد: با این حال این موارد به باشگاه تحمیل شده و البته این را به طرفداران عزیز بگویم که ما در درجه اول از خدا یاری می گیریم و شک نداریم خداوند به ما یاری می نماید. در درجه دوم خواهش می کنم شرکت ها و موسسات حقوقی که به باشگاه استقلال بدهکار هستند مطالبات باشگاه استقلال را پرداخت نمایند. یک سال، دو سال، سه سال، نتوانستیم مطالباتمان را وصول کنیم. در قالب مذاکره و گفت وگو مجددا از این عزیزان می خواهم که مطالبات باشگاه را پرداخت نمایند چون در غیر این صورت مجبوریم که به لحاظ قضایی وارد موارد خاص خودش شویم.

وی تاکید نمود: از دوستانی که در ماجرای دیاباته به ما یاری کردند، مجددا درخواست می کنم به باشگاه خودشان یاری نمایند. از طرفداران عزیز یاری اقتصادی نخواهم خواست ولی هر ایده و تفکری که می توانند به ما بدهند را انتظار دارم که به ما این ایده ها را بدهند تا از این بحران خارج شویم. امیدوارم ما هم از این بحران خارج شویم هرچند زمان کمی داریم. شک ندارم خداوند ما را یاری خواهد نمود و با یاری دوستانمان و شما طرفداران قطعا از این شرایط خارج خواهیم شد.

سعادتمند مطرح کرد: چیزی حدود هفده-هجده میلیارد تومان باید به یکباره تهیه کنیم تا از این مخمصه ای که از سنوات گذشته به ما وارد شده، خارج شویم. به امید گذر از این بحران، امیدوارم که دعای خیر شما عزیزان همچنان پشت سر این باشگاه باشد تا مرحله به مرحله مسائل را رفع کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سعادتمند: خطر سقوط و کسر امتیاز استقلال را تهدید می نماید، از طرفداران یاری نمی خواهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: خطر سقوط و کسر امتیاز استقلال را تهدید می نماید، از طرفداران یاری نمی خواهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید