زنگ خطر برای تیم فوتسال ایران در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، دومین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال زیر 20 سال آسیا به میزبانی ایران با حضور 12 تیم از 22 خرداد ماه لغایت دوم تیرماه در شهر تبریز برگزار می گردد. ایران در اولین دوره این مسابقات با سرمربیگری علی صانعی پیروز شد عنوان قهرمانی را از آن خود کند و حالا با راهنمایی حمید شاندیزی در اندیشه تکرار این پیروزیت آن هم در خاک ایران است.

زنگ خطر برای تیم فوتسال ایران در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا

هرچند تیم کشورمان در مرحله گروهی این مسابقات با تیم های افغانستان و هنگ کنگ همگروه است و قرعه به ظاهر ساده ای دارد اما نتایج تیم کشورمان در چند بازی تدارکاتی نگران کننده به نظر می رسد.

تیم فوتسال زیر 20 سال ایران اواخر ماه گذشته در تهران میزبان تیم زیر 20 سال روسیه بود و دو مسابقه با این تیم برگزار کرد. ملی پوشان جوان ایران در بازی اول با نتیجه 2 بر صفر به روسیه باختند و نتیجه بازی دوم هم تساوی 2 - 2 بود.

داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال بعد از این بازی ها در مصاحبه ای با وبلاگ آبی اناری ها در واکنش به نتیجه ضعیف ایران مقابل روسیه گفته بود: نمی خواهم توجیه کنم ولی ما قرار است در بازی های آسیایی حاضر شویم و تیم های آسیایی هم در سطح روسیه نیستند.

تیم ایران بعد از بازی با روسیه راهی چین تایپه شد تا آخرین بازی های تدارکاتی اش پیش از مسابقات قهرمانی آسیا را هم برگزار کند. ایران میهمان تورنمنتی چهار جانبه با حضور ژاپن، چین تایپه و اندونزی بود.

شاگردان شاندیزی در بازی اول با نتیجه پرگل 6 بر یک چین تایپه را از پیش رو برداشتند. در بازی دوم تیم کشورمان با نتیجه نزدیک و به سختی ژاپن را شکست داد اما عجیب ترین نتیجه در بازی سوم با اندونزی رقم خورد. این بازی که روز گذشته (یکشنبه) برگزار گردید تیم اندونزی که از تیم های درجه سه آسیا محسوب می گردد توانست با نتیجه 3 بر یک ایران را شکست بدهد.

به خاطر اطلاع رسانی ضعیف فدراسیون فوتبال وبلاگ آبی اناری ها در جریان جزئیات برنامه های تاکتیکی سرمربی تیم امید نیستند اما از ظواهر امر اینطور بر می آید که رویارویی فوتسال ایران با تیم های درجه سه آسیا هم دیگر هیچ تضمینی برای برد تیم کشورمان ندارد و از همین حالا باید نگران رویارویی با تیم هایی مثل افغانستان و هنگ کنگ هم باشیم!

منبع: خبرگزاری مهر

به "زنگ خطر برای تیم فوتسال ایران در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنگ خطر برای تیم فوتسال ایران در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید