رشد 100درصدی تعداد رانندگان زن با آغازبه کار تعرفه بانوان ماکسیم

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، تعرفه بانوان ماکسیم پس از گذشت یک سال از آغازبه کار خود، هم اکنون در بیش از 110 شهر کشور فعال است و آماده ارائه خدمات به بانوان راننده و مسافر سراسر کشور است.

رشد 100درصدی تعداد رانندگان زن با آغازبه کار تعرفه بانوان ماکسیم

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، بنابر اعلام ماکسیم، تعرفه بانوان ماکسیم به دلیل برخورداری از طرح تشویقی، امکان درآمدزایی بیشتری را برای بانوان راننده فراهم نموده است. از جمله مزایای استفاده از تعرفه بانوان ماکسیم می توان به ساعت کاری دلخواه برای بانوان راننده بدون محدودیت و نیز امنیت بالای سفر اشاره نمود.

زمینه فعالیت مالی نیمی از شهروندان

با توجه به ویژگی های خاص اپلیکیشن راننده ماکسیم، بانوان راننده همکار می توانند از ویژگی انتخاب محدوده فعالیت دلخواه استفاده نمایند و از این طریق فقط سفارش هایی در محدوده جغرافیایی خاص، به مقاصد خاص یا با مبدأهای خاص را قبول نمایند.

ارائه خدمات متمایز در بیش از 110 شهر کشور برای بانوان راننده ماکسیم سبب شده است که این سرویس تاکنون و در مدت یک سال فعالیت خود، افتخار همکاری با هزاران راننده خانم را داشته باشد.

مقایسه آمار تعداد رانندگان زن ماکسیم قبل و بعد از آغازبه کار تعرفه بانوان حاکی از رشد 100درصدی است و این موضوع نشان دهنده استقبال بانوان راننده از این تعرفه ماکسیم است.

در صورتی که بانوان راننده در اپلیکیشن خود تعرفه بانوان را فعال نموده باشند و مسافر آنها آقا باشد، حق دارند سفر را بدون هیچ جریمه ای لغو نمایند. هم اکنون بیشترین رانندگان خانم ماکسیم در شهر اصفهان فعال هستند.

خدمات متمایز ماکسیم عبارتند از: امکان انتخاب محدوده فعالیت برای راننده، امکان درخواست خودرو در کشورهایی که ماکسیم در آنها حضور دارد، امکان رزرو خودرو برای ساعت ها و روزهای خاص، انتخاب چند مقصد بدون محدودیت و درخواست هم زمان چند خودرو.

ماکسیم سامانه هوشمند خدمات جابه جایی است که یکی از اهداف خود را توسعه متوازن خدمات در همه شهرهای ایران تعریف نموده است.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رشد 100درصدی تعداد رانندگان زن با آغازبه کار تعرفه بانوان ماکسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 100درصدی تعداد رانندگان زن با آغازبه کار تعرفه بانوان ماکسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید