راهنمای انتخاب بهترین مدل مبل راحتی موجود در بازار

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، بعضی مواقع ما بقدری روی جزئیات دکوراسیون خانه توجه می کنیم که اغلب از توجه به جزئیات بزرگ تر و مهم تر غافل می مانیم. انتخاب بهترین مدل مبل راحتی یکی از این موارد است که اغلب مورد غفلت و سهل انگاری قرار می گیرد. با وجود مدل های بی نهایت مبل های راحتی در بازار، انتخاب مدلی که دقیقا مطابق نیازهای شما باشد می تواند گیج کننده و چالش برانگیز باشد به همین خاطر احتمال اینکه چندروز بعداز خرید خود پشیمان شوید زیاد است. خرید مبل راحتی بیشتر در مورد فهمیدن نیازهای خودتان است تا پیدا کردن بهترین قیمت. البته باید با این واقعیت هم روبرو شوید که پیدا کردن مدلی که تمام نیازهای شما را برطرف کند کاملا غیرممکن است. به همین خاطر با دانستن این موضوع می توانید هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه جویی کنید و با انتخابی هوشمندانه بهترین مدل برای خانه خود را برگزینید.

راهنمای انتخاب بهترین مدل مبل راحتی موجود در بازار

بعضی اصول ساده در طراحی وجود دارند که هیچوقت تغییر نمی کنند. اولین اصل اندازه مبل راحتی است. اندازه گیری فقط محدود به اندازه اتاق نمی شود، بلکه باید در مورد درازی و کوتاهی مبلتان هم فکر کنید، فارق از مسئله فضای موجود، بعضی از افراد مبل های کمپکت یا جمع و جور را ترجیح می دهند و بعضی هم به مبل های حجیم و بزرگ علاقه دارند. البته در نهایت این مکان قرار گیری مبل راحتی در خانه است که مشخص می کند مبل باید انحنادار، تکه ای یا ال شکل باشد.

در مرحله بعدی باید استایل و شکل اتاقی که قرار است مبل در آن قرار بگیرد را مشخص کنید. بسیاری از خانه دارها این اشتباه را مرتکب می شوند و ابتدا اقدام به خرید مبل راحتی فقط بخاطر اینکه در مبل فروشی زیبا بنظر می رسید یا قیمتش بسیار مناسب بود می کنند اما با گذشت چند روز متوجه نوعی ناهماهنگی و نازیبایی در دکوراسیون خانه می شوند و سپس به این نتیجه می رسند که باید هر چه زودتر از شر این مبل راحتی ناجور خلاص شوند. اگر اتاقی که مبل در آن قرار می گیرد سبکی مدرن یا معاصر (ساده و بی پیرایه) دارد، انتخاب مبلی با طراحی صاف و بدون انحنا در رنگ های خنثی بهترین گزینه خواهد بود. برای اتاق هایی با دکوراسیون سنتی عکس این شرایط برقرار است و مبل انتخابی باید از طراحی مجلل، باشکوه و پرجزئیات برخوردار باشد.

بهترین مدل مبل راحتی

منبع: اتاق

به "راهنمای انتخاب بهترین مدل مبل راحتی موجود در بازار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای انتخاب بهترین مدل مبل راحتی موجود در بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید