دستگیری 163 دزد، کشف 3 فقره قتل و رهایی 2 گروگان در24 ساعت

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، رئیس پلیس آگاهی ناجا ازدستگیری 163 دزد، رهایی 2 گروگان، کشف 3 فقره قتل و 5 پرونده سرقت مسلحانه در24 ساعت گذشته اطلاع داد.

دستگیری 163 دزد، کشف 3 فقره قتل و رهایی 2 گروگان در24 ساعت

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ آبی اناری ها، سردار محمد قنبری با اشاره به هدف گذاری های اولویت دار پلیس آگاهی ناجا گفت: در تلاشیم ضمن کاهش زمان فاصله بین وقوع جرم تا کشف، کشف علمی جرایم را نیز افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه تحقق هدف گذاری های اولویت دار پلیس آگاهی ناجا منجر به افزایش احساس امنیت در جامعه می گردد در تشریح عملکرد 24 ساعته پلیس آگاهی گفت: به همت همکارانم توانستیم در 24 ساعت گذشته، هزار و 28 فقره انواع سرقت (عادی) را کشف کنیم؛ از طرفی در این بازه زمانی 163 دزد تحت تعقیب را نیز دستگیر نموده ایم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف 3 فقره قتل در 24 ساعته گذشته، یادآور شد: دو فقره از قتل های اشاره شده از نوع پیچیده بود که با اقدامات فنی کارآگاهان کشف شد، البته طی این مدت، 12 نفر به اتهام قتل در این سه پرونده و سایر پرونده ها نیز شناسایی و دستگیر شدند.

وی از دستگیری دو آدم ربا نیز طی بازه زمانی اشاره شده، اطلاع داد و افزود: در این مدت، 2 مورد آدم ربایی در 2 استان مختلف داشتیم که هر 2 مورد با انگیزه اختلافات اقتصادی و شخصی اجرا شده بود، به هر حال ضمن رهایی گروگان، مجرمان اصلی دستگیر شدند.

سردار قنبری همچنین از کشف 5 فقره سرقت مسلحانه و دستگیری 8 دزد مسلح در 24 ساعت گذشته اطلاع داد و خاطر نشان کرد: طی این مدت 240 مورد جعل و کلاهبرداری کشف شده و در این میان 62 نفر جاعل و کلاهبردار دستگیر شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دستگیری 163 دزد، کشف 3 فقره قتل و رهایی 2 گروگان در24 ساعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 163 دزد، کشف 3 فقره قتل و رهایی 2 گروگان در24 ساعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید