خودروهای الکتریکی تسلا ارزان می گردد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، شرکت تسلا قیمت اتومبیل های الکتریکی خود را تا مبلغ زیادی پایین آورده و آن ها ارزان تر از گذشته به فروش می رساند.

خودروهای الکتریکی تسلا ارزان می گردد

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری وبلاگ آبی اناری ها، نشریه های تخصصی خودرو در آمریکا افشا نموده اند که شرکت تسلا به تازگی قیمت خودروهای الکتریکی خود را هزاران دلار کاهش داده و اکنون اتومبیل های این شرکت با قیمت هایی کمتر از گذشته در آمریکای شمالی و چین به فروش می رسند.

مدل های X و S گران قیمت ترین اتومبیل های صنایع تسلا هستند و مهندسان این شرکت تجهیزات بسیار زیادی را در آن ها تعبیه نموده اند. گزارش ها حاکی از آن است که این دو مدل از خودروهای هوشمند تسلا اکنون با قیمت 5 هزار دلار کمتر از قیمت گذشته خود به فروش می رسند. به عنوان مثال خودروی الکتریکی S Long Range Plus حالا با قیمت 74 هزار و 990 دلار در دسترس مشتریان قرار گرفته است در حالی که قیمت همین اتومبیل تا کمتر از چند ماه پیش برابر 79 هزار و 990 دلار بود.

خودروی مدل 3 تسلا نیز از قیمت 39 هزار و 990 دلار به 37 هزار و 990 دلار رسیده است. در این میان اتومبیل های مدل Y تسلا هیچ تغییر قیمتی نداشته و با همان مبلغ گذشته قابل خریداری هستند. البته کاهش قیمت خودروهای مختلف تسلا در آمریکا و چین کمی باهم تفاوت دارد و بر اساس آمار منتشر شده از نمایندگی های این شرکت در آمریکا تحفیف های تسلا در این کشور بیشتر از چین است.

کارشناسان خودرو معتقدند افت بی سابقه درآمدزایی شرکت تسلا پس از شیوع بیماری کرونا سبب شده مدیران این شرکت برای جبران خسارت های مالی و تامین حداقل بودجه لازم، قیمت محصولات خود را به شدت کاهش دهند. در هفته های گذشته ایلان ماسک رئیس شرکت تسلا بارها به قوانین سخت گیرانه ترامپ برای تعطیل شدن شرکت های عظیم اعتراض نموده و خواهان لغو تمامی محدودیت ها شده است. حالا باید منتظر مان و دید چه آینده ای در انتظار تسلا است؟

4144/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "خودروهای الکتریکی تسلا ارزان می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروهای الکتریکی تسلا ارزان می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید