جنجال مربیان ترک در کشتی فرنگی باشگاه های دنیا، یورش بویری به سمت مربی ترک

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، مربیان تیم ترکیه در جریان دیدار رده بندی مقابل نماینده ایران با انجام حرکات غیراخلاقی و غیر حرفه ای که در اعتراض به عملکرد تیم داوری صورت گرفت برای دقایقی برگزاری مسابقات را با وقفه روبرو کردند.

جنجال مربیان ترک در کشتی فرنگی باشگاه های دنیا، یورش بویری به سمت مربی ترک

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، تیم های ترکیه و سینا صنعت ایذه در میان استقبال پرشور مردم کشتی دوست اردبیل برای کسب عنوان سومی به مصاف هم رفته اند.

در حالیکه ایران در 2 مبارزه نخست خود صاحب برتری شده بود، کشتی در سومین مبارزه و در وزن 63 کیلوگرم در جریان بود که مربیان ترک بخاطر اقدام داور در دادن یک امتیاز فنی به کشتی گیر ایران اقدام به پرتاب کردن مکعب چلنج به سمت میز داوری و داد و فریاد کردند. دو مربی ترک سپس به سمت داوران رفتند و در حالیکه به شدت عصبانی بودند از عملکرد داور انتقاد کردند و کشتی گیر خود را به نشانه اعتراض نیز از سالن بیرون بردند.

پس از بازبینی فیلم و صحبت نماینده اتحادیه جهانی با مربیان ترک داوران یک امتیاز از کشتی گیر ایران گرفتند و 2 امتیاز به کشتی گیر ترک دادند و کشتی گیر ترک نیز به روی تشک آمد تا مبارزه را از سر بگیرد. دو کشتی گیر به مبارزه ادامه دادند در نهایت این مبارزه با همان نتیجه 3 بر یک به سود حریف ترک به انتها رسید. در همین حین ملک محمد بویری سرمربی سینا صنعت به سمت مربیان ترک یورش برد و با دست به سینه یکی از آن ها زد.مربیان ترک نیز بلافاصله به سمت نماینده اتحادیه جهانی رفتند و از او شرح خواستند.

جو سالن نیز بشدت در حمایت از مربیان ایرانی متشنج شد که در نهایت این غائله ختم بخیر شد و کشتی های حساس دو تیم در حال برگزاری است.

ترکیه از عنوان داران شاخص خود در این مسابقات بهره می برد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جنجال مربیان ترک در کشتی فرنگی باشگاه های دنیا، یورش بویری به سمت مربی ترک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال مربیان ترک در کشتی فرنگی باشگاه های دنیا، یورش بویری به سمت مربی ترک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید