تغییرات اساسی در انتظار فوتسال، سرپرست جدید، رفتنی شد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، بعد از قطعی شدن رفتن کفاشیان، کمیته فوتسال در انتظار تغییرات اساسی و حضور چهره های جدید است.

تغییرات اساسی در انتظار فوتسال، سرپرست جدید، رفتنی شد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، بعد از اجرای قانون بازنشستگی در فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان از ریاست کمیته فوتسال و عباس ترابیان از ریاست کمیته فنی فوتسال کناره گیری کردند اما کفاشیان پست خود در سازمان لیگ فوتسال را حفظ نموده و گفته بود به دلیل خصوصی بودن این سازمان، قصد رفتن ندارد.

ابراهیم شکوری، دبیرکل فدراسیون فوتبال، اتمام همکاری فدراسیون در تمام زمینه ها با کفاشیان را به صورت مکتوب به او ابلاغ کرد. همچنین کاظم سلیمانی بعد از نامه شکوری، به دلیل بازنشسته بودن از دبیری سازمان لیگ فوتسال کنار گذاشته شد.

داود پرهیزگار نیز که به عنوان سرپرست موقت کمیته فوتسال انتخاب شده بود، روزهای آخر خود را در این کمیته سپری می نماید. از محمدحسن انصاری فرد و صادق درودگر به عنوان گزینه های ریاست این کمیته نام برده می گردد. انصاری فرد در حاضر ریاست کمیته فنی فوتسال را بر عهده دارد و در اندک زمان حضورش در این کمیته توانسته اهالی فوتسال و چهره های شناخته شده این رشته را در کمیته فنی گرد هم آورد.

با توجه به عدم تصویب اساسنامه جدید سازمان لیگ در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال، رئیس کمیته فوتسال طبق روال سال های گذشته باید ریاست سازمان لیگ را هم به عهده داشته باشد. بنابراین می توان انصاری فرد و درودگر را گزینه های ریاست سازمان لیگ فوتسال هم دانست.

همچنین در حالی که این روزها اسامی زیادی به عنوان کاندیدای دبیری سازمان لیگ فوتسال مطرح می گردد اما تا تعیین شدن رئیس سازمان لیگ، مطرح شدن هر نامی برای دبیرکلی این سازمان نمی تواند به واقعیت نزدیک باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تغییرات اساسی در انتظار فوتسال، سرپرست جدید، رفتنی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات اساسی در انتظار فوتسال، سرپرست جدید، رفتنی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید