تصاویر یک خودروی برقی قدرتمند برای رانندگی، آشپزی و سفر

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها به نقل از نیواطلس، خودروی برقی جدید ریوین به نام R1T با یک بار شارژ باتری می تواند تا 644 کیلومتر را طی کند و مجهز به محفظه چادر در سقف و یک اجاق برقی برای پخت غذا است.

تصاویر یک خودروی برقی قدرتمند برای رانندگی، آشپزی و سفر

چادر سقفی این خودرو به راحتی قابل تغییر به رختخواب بوده و امکانات پخت و پز خودروی یادشده نیز به صورت کشویی طراحی شده تا در زمان توقف از بخش عقبی بدنه خودرو خارج شده و برای استفاده مهیا شود.

تأمین برق این خودرو با یک باتری 180 کیلووات ساعتی انجام می شود و قدرت باتری اجاق برقی آن هم 20 کیلووات ساعت است. یک یخچال کوچک هم برای خنک نگهداشتن مواد غذایی در این خودرو در نظر گرفته شده است.

یک سینک کوچک ظرفشویی با یک تانکر 19 لیتری آب، کتری برقی و مجموعه ای از کشوها، قفسه ها و یک میز کوچک تاشو باعث می شود تا افراد حاضر در طبیعت به راحتی به امکانات مورد نظر دسترسی داشته باشند.

خودروی یادشده در مجموع می تواند 5000 کیلوگرم بار اضافی را تحمل کند. همچنین مخزن های آب آن در مجموع قادر به ذخیره سازی 330 لیتر مایعات هستند. عرضه این خودرو از اواخر سال 2020 آغاز می شود و قیمت مدل های مختلف آن بسته به توان باتری از 69 تا 90 هزار دلار در نوسان است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تصاویر یک خودروی برقی قدرتمند برای رانندگی، آشپزی و سفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر یک خودروی برقی قدرتمند برای رانندگی، آشپزی و سفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید