آنالیز بازی Shadow Fight 2

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، در دنیای بازی های ویدیویی سبک مبارزه ای صندلی ویژه ای دارد و با اطمینان میتوان گفت دنیای گیم بدون سبک فایتینگ یا همان مبارزه ای ناقص است.

آنالیز بازی Shadow Fight 2

اگر به کنسول های بازی نگاهی بیندازید می توانید بازیهای مبارزه ای متنوعی را ببینید که هر کدام سال هاست هواداران پرشماری برای خود دست و پا نموده اند. اما در دنیای تلفن های همراه نیز این سبک صندلی ویژه ای دارد. برای مثال بازی Shadow Fight 2 را میتوان عنوانی عالی در سبک فایتینگ دانست که هزاران کاربر برای خود در سیستم عامل های موبایلی جذب نموده است.

بازی Shadow Fight در سال 2011 توسط استودیو Nekki عرضه و صندلی ویژه ای به عنوان یک بازی نقش آفرینی مبارزه ای بین کاربران کسب کرد. همین امر سبب شد نسخه دوم آن یعنی Shadow Fight 2 ساخته گردد و محبوبیتی دو چندان نسبت به نسخه اول به دست آورد. Shadow Fight 2 اما آنقدر جذاب است که در حال حاظر هزاران کاربر دارد که با عشق و علاقه بازی را انجام می دهند. یک بازی مبارزه ای با سبک و سیاق متفاوت و ویژگی های مختلف مانند سلاح های متنوع و قابلیت های جالب آن ها، این عنوان را از نمونه های های مشابه در بین بازی های موبایلی متمایز می نماید .

رزمی کاری برجسته - که خود راوی بازی است - برای یافتن حریفی مقتدر و شایسته وارد سرزمینی میگردد و با باز کردن دروازه سایه ها ، نه تنها شیاطین در بند را آزاد می نماید بلکه خود به سایه تبدیل می گردد. حال باید با سایه های دیگر که آنها هم رزمی کار بوده اند مبارزه کند و آنها را به دنیای خودشان بازگرداند.

Shadow Fight 2 سعی دارد یک بازی مبارزه ای منحصر به فرد متکی بر تکنیک و نوع سبک بازی کابر باشد . با اطمینان باید گفت که گیم پلی بازی به شدت سخت است و شما ساعت ها باید وقت بگذارید تا در بازی حرفه ای شوید. نکته منفی بخش مبارزات رابط کاربری نچندان مناسب آن است که در دفعات اول شمار را دچار مشکلاتی خواهد نمود، اما بعد از مدتی به آن عادت خواهید کرد. علاوه بر بخش تکنیک مبارزه که در بخش تمرینات در دسترس است، قادر خواهید بود قابلیت های متفاوتی کسب کنید و زره و سلاح های جدید خریداری نمایید. به وسیله سکه ها و امتیازاتی که بعد از هر برد کسب خواهید کرد می توانید پیشروی راحت تری در بازی داشته باشد. توجه داشته باشید که آپگرید، تعمیر کردن سلاح ها و خرید سلاح های بهتر می تواند سبب برد سریع تر شما مقابل حریف گردد. دیگر نقطه قوت بازی تنوع مبارزان و stageها است.

گرافیک بازی تلفیقی از رنگ ها و سایه هاست. شاید سبک گرافیکی بازی برای اولین بار برایتان عجیب باشد اما رفته رفته به گزینه مورد علاقه تان در بازی تبدیل میگردد. مبارزان همگی سایه هستند و stage های مبارزه و تماشاگران نیز از سایه و رنگ تشکیل شده اند . با اطمینان میتوان گفت Shadow Fight 2 در سبک خود در دنیای بازی های موبایل بی نظیر است. شاید گرافیک بازی مانند همتایان کنسولی خود بسیار پر زرق و برق نباشد اما باید در نظر داشت که با یک بازی موبایلی طرف هستیم. البته که انتظار گرافیکی در حد کنسول های بازی را نداریم ولی با همین محدودیت هم استودیو سازنده بسیار متفاوت و خوش سلیقه عمل نموده است. در بخش موسیقی و صداگذاری هم با یک شاهکار روبرو هستیم. موسیقی های بازی همگی با نوع مبارزات هماهنگ هستند و حس و حال فیلم های سامورایی ها را به خوبی منتقل میکند.

در نهایت اگر دنبال بازی فایتینگ موبایلی قابل احترام هستید که ساعت ها شما را سرگرم کند Shadow Fight 2 انتخابی عالی است. عنوانی که بعد از گذشت چند سال از عرضه هنوز هزاران کاربر دارد که با عشق و علاقه آن انجام میدهند. تنها کافیست به تعداد دانلود ها و امتیاز بازی در پلی استور نگاهی بیاندازید!

منبع: جام جم آنلاین

به "آنالیز بازی Shadow Fight 2" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز بازی Shadow Fight 2"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید