افاضلی: فشار بر روی آقای الهامی زیاد است و من خرده نمی گیرم

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، خبرنگاران/بوشهر سرمربی پارس جنوبی جم گفت: امروز ما بُردیم و تراکتور نتوانست امتیاز کسب کند و به همین خاطر فشار بر روی آقای الهامی زیاد است و من خرده نمی گیرم؛ شاید من هم روزی بازنده شوم و تحت این فشار حرفی بزنم و گله مند باشم.

افاضلی: فشار بر روی آقای الهامی زیاد است و من خرده نمی گیرم

هومن افاضلی بعد از پیروزی تیمش در برابر تراکتور در جمع وبلاگ آبی اناری ها اعلام کرد: باید از مسئول چمن استادیوم و کسانی که در این رابطه زحمت می کشند تشکر کنم.

وی اضافه نمود: متاسفانه برگزاری یک مراسم باعث خرابی چمن شد اما زحمت کشیدند و آن را به بازی رساندند. موضوع بعد غیبت تماشاگران بود که ما پس از 3 بازی خارج از خانه طی هفته های اخیر امیدوار بودیم پیش چشم تماشاگران بازی کنیم و باید بگویم که فوتبال بدون طرفدار معنا ندارد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم اظهار کرد: شادم که بازی را بردیم اما ناراحت هستم که نتوانستیم در کنار طرفداران جشن بگیریم، من امیدوارم که خیلی زود این بحران حل گردد.

افاضلی با اشاره به انتقاد سرمربی تیم تراکتور اعلام کرد: باید بگویم تراکتور یکی از بهترین تیم های لیگ است و بازیکنان فوق العاده ای دارد. من با بسیاری از آنها در تیم ملّی و المپیک کار نموده ام و فوتبالیست های قابل و همچنین یک مربی جوان و خوب دارد.

وی ادامه داد: به هر حال کسی که در فوتبال برنده می گردد شاد و تیمی که باخته هم ناراحت است. امروز ما بُردیم و تراکتور نتوانست امتیاز کسب کند و به همین خاطر فشار بر روی آقای الهامی زیاد است و من خرده نمی گیرم؛ شاید من هم روزی بازنده شوم و تحت این فشار حرفی بزنم و گله مند باشم.

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، سرمربی پارس جنوبی جم تاکید نمود: از تیم داوری هم باید تشکر کنم که منصفانه سوت زدند. البته شاید در برخی صحنه ها می توانستند تصمیم بهتری بگیرند. ما در انتهای هر دو نیمه صاحب موقعیت بودیم اما سوت انتها بازی زده شد، اما این شرایط را می پذیرم و به آنها احترام می گذارم. برای تیم بزرگ تراکتور هم آرزوی پیروزیت می کنم.

هومن افاضلی گفت: امیدوارم که فرایند تیم در کسب نتیجه ادامه داشته باشد و آنها پیروز به کسب امتیازات بقا شوند. ما در بازی قبلی هم این نمایش را داشتیم اما متاسفانه از فرصت هایمان استفاده نکردیم. در این بازی هم فرصت های خوبی داشتیم، بعد از گل شدن توپ و در ادامه تمرکز خوبی داشتیم. ما دنبال این هستیم تا در هر بازی بهتر شویم، این سبک بازی ما ادامه خواهد داشت.

وی اعلام نمود: در نیم فصل اول یک برد داشتیم و کوشش ما این است که فاصله بین بردها را کمتر کنیم. در نیم فصل دوم باید بیشتر برنده باشیم و من امیدوارم که این فرایند رو به رشد ادامه داشته باشد.

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، نشست خبری قبل -دیروز- و بعد از بازی -امروز پس از بازی تراکتور و پارس جنوبی جم- هومن افاضلی، سرمربی تیم پارس جنوبی جم به دلیل تحریم وبلاگ آبی اناری ها برگزار نشده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افاضلی: فشار بر روی آقای الهامی زیاد است و من خرده نمی گیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افاضلی: فشار بر روی آقای الهامی زیاد است و من خرده نمی گیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید