کویت وجود اتباع کویتی در میان اعضای داعش را رد کرد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، بعضی منابع مطلع کویتی از هماهنگی بین وزارتخانه های خارجه، کشور و اوقاف برای مقابله با هر گونه خطرات و فعالیت های تروریستی و رصد باندهای مخفی داعش خبر دادند.

کویت وجود اتباع کویتی در میان اعضای داعش را رد کرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آبی اناری ها، بعضی منابع مطلع گفتند که به دنبال مشخص سرکرده جدید داعش، دستگاه های مربوطه در امر مبارزه با تروریسم از جمله وزارت کشور، خارجه و اوقاف برای مقابله با هر گونه خطرات و فعالیت های تروریستی و رصد باندهای مخفی، با یکدیگر هماهنگی دارند.

روزنامه کویتیالقبس به نقل از این منابع نوشت که این تحرکات در راستای استراتژی کشور برای مبارزه با افراطی گری و تروریسم صورت می گیرد و همه دستگاه ها تمایل به همکاری در این زمینه دارند.

این منابع همچنین گفتند که در حال حاضر هیچ تبعه کویتی به عنوان جنگجوی داعش وجود ندارد و گرایش به افکار گروه های تروریستی در کویت در امسال کاهش چشمگیر داشته است.

منابع مذکور درباره کوشش های بین المللی و هماهنگی با ائتلاف بین المللی برای مبارزه با تروریسم نیز گفتند که این ائتلاف منسجم است و وظایف خود برای مقابله با تروریسم و خشکاندن منابع آن را انجام می دهد اما از دیدگاه این ائتلاف داعش هنوز به سرانجام نرسیده و مقابله با آن و کوشش برای دستیابی به اهداف مورد نظر ادامه دارد.

این منابع همچنین گفتند که برخورد با داعش و افرادی که گرایش به افکار این گروه تروریستی دارند، ادامه دارد چرا که وجود حتی یک عنصر، تهدیدی برای امنیت است.

منابع مذکور به وجود هماهنگی بین المللی با شبکه های اجتماعی در مورد ضرورت بستن هر گونه حساب های کاربری ترویج کننده تروریسم، اشاره کردند.

م

منبع: خبرگزاری فارس

به "کویت وجود اتباع کویتی در میان اعضای داعش را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کویت وجود اتباع کویتی در میان اعضای داعش را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید