کمیته انضباطی در آستانه تصمیم گیری جدید؛ آل کثیر هم محروم می گردد؟

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، به گفته رسانه ها، کمیته انضباطی منتظر کوچکترین تحرک از عیسی آل کثیر در هفته های آینده لیگ برتر است تا او را با محرومیت روبرو کند.

کمیته انضباطی در آستانه تصمیم گیری جدید؛ آل کثیر هم محروم می گردد؟

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آبی اناری ها، باشگاه استقلال روی محرومیت عیسی آل کثیر حساب خاصی باز نموده بود و به همین دلیل به صورت رسمی شکایت خود را به فدراسیون فوتبال ارائه داد. استقلالی ها اعتقاد داشتند خوشحالی آل کثیر به نوعی بی حرمتی به نیمکت نشین های استقلال بوده و او باید با جرایم اقتصادی و محرومیت روبرو گردد.

پس از این شکایت، اعضای کمیته انضباطی بر اساس فیلم هایی که از سوی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال ارائه شد، شادی بعد از گل آل کثیر را مورد آنالیز قرار دادند و جالب این که در این مورد که این مهاجم به سمت نیمکت استقلال هتک حرمت نموده باشد، به جمع بندی نرسیدند.

با اعلام احکام تعیین شد کمیته انضباطی به این باور رسیده که آل کثیر بعد از گل به سمت خاصی از زمین نرفته و شواهدی که به دست شان رسیده نیز این موضوع را ثابت می نماید. به همین دلیل آل کثیر حتی برای ادای توضیحات به کمیته انضباطی احضار هم نشد.

هرچند هنوز بعضی شایعات حکایت از آن دارد که کمیته انضباطی طی چند هفته آینده منتظر کوچکترین تخلف از سوی عیسی آل کثیر است تا او را با جریمه یا محرومیت روبرو کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کمیته انضباطی در آستانه تصمیم گیری جدید؛ آل کثیر هم محروم می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیته انضباطی در آستانه تصمیم گیری جدید؛ آل کثیر هم محروم می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید