اعتبار بنزین فقط برای مالکان وانت بار های دارای پروانه در قوچان

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری قوچان گفت: مالکان وانت بار ها برای دریافت اعتبار بنزین باید نسبت به اخذ پروانه فعالیت از سازمان حمل و نقل شهرداری قوچان اقدام نمایند.

اعتبار بنزین فقط برای مالکان وانت بار های دارای پروانه در قوچان

به گزارش خبرنگار از ، مجید وطن دوست مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری قوچان گفت: مالکان وانت بار ها برای دریافت اعتبار بنزین باید نسبت به اخذ پروانه فعالیت از سازمان حمل و نقل شهرداری قوچان اقدام نمایند.

او ادامه داد: از ابتدای اسفند ماه 98 سهمیه بنزین تشویقی که برای وانت بار ها شارژ می شد قطع شد و به میزان ابتدای اجرای طرح یعنی 300 و 200 لیتر کاهش یافت.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری قوچان گفت: پس از دریافت پروانه فعالیت اعتبار ریالی علاوه بر 200 یا 300 لیتر بنزین کارت سوخت به صورت ماهانه به کارت بانکی مالکین ناوگان واریز خواهد شد، این اعتبار فقط در پمپ بنزین ها قابل استفاده است و قابل برداشت از عابر بانک ها نیست.

وطن دوست اضافه کرد: طبق برنامه دولت از ابتدای مهر ماه این اعتبار کاهش خواهد یافت و بر اساس پیمایش واقعی ناوگان تعلق خواهد گرفت که در صورت فعالیت خودرو از این اعتبار فعلی بیشتر خواهد بود.

او توضیح داد: مالکین وانت بار های بنزینی باید با مراجعه به دفاتر پیشخوان در سامانه سوخت ناوگان بار و مسافر کشور به آدرس www.utcms.ir ثبت نام نموده، سپس به سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری قوچان به آدرس بولوار مدرس، مدرس جنوبی 6 مراجعه و پروانه و کد فعالیت ناوگان خود را دریافت نمایند.

/ح.خ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اعتبار بنزین فقط برای مالکان وانت بار های دارای پروانه در قوچان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتبار بنزین فقط برای مالکان وانت بار های دارای پروانه در قوچان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید