آزادسازی 110 هزار مترمربع اراضی کشاورزی در مرودشت

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، خبرنگاران/فارس مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از تخریب و آزاد سازی 110 هزار متر مربع تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان اطلاع داد.

آزادسازی 110 هزار مترمربع اراضی کشاورزی در مرودشت

کاووس همتی سه شنبه 6 مهرماه به وبلاگ آبی اناری ها گفت: ساخت و ساز غیر مجاز در این اراضی شامل دیوار کشی و قطعه بندی در روستای شمس آباد تخت از توابع شهرستان مرودشت بود که سحرگاه امروز با بهره گیری از یک دستگاه لودر متعلق به شهرداری تخریب و آزاد سازی شد.

به گفته او، عملیات تخریب با استناد به مجوزهای قانونی و با حضور نماینده دادستان، یگان امداد نیروی انتظامی، اجرائیات شهرداری و کارکنان اداره امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان اجرا شد.

مدیر جهاد کشاورزی مرودشت اعلام کرد: در چند ماه اخیر طی عملیات های مختلف 65 مورد از ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح بیش از 140 هزار متر مربع تخریب شده است.

همتی ضمن تقدیر از جدیت دادستان در مبحث مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز، تخریب گسترده تغییر کاربری اراضی کشاورزی را نتیجه تعامل با دستگاههای ذیربط و همکاری شهرداری، راهداری و سایر ادارات ذیربط اسم کرد و گفت: تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز اراضی تا کوتاه کردن کامل دست متصرفان در عرصه های کشاورزی ادامه دارد.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان مرودشت با تاکید بر تداوم بهره وری و استمرار اراضی کشاورزی، اسم کرد: هرگونه تغییر کاربری و تفکیک اراضی و باغات غیرقانونی است و با توجه به اهمیت موضوع و به استناد قانون حفظ کاربری با متخلفان برخورد می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آزادسازی 110 هزار مترمربع اراضی کشاورزی در مرودشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادسازی 110 هزار مترمربع اراضی کشاورزی در مرودشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید