همراهی دبیر کل انصار حزب الله با برادر شهید فهمیده ، الله کرم نامزد می شود؟

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، حسین الله کرم، دبیر کل انصار حزب الله با حضور در وزارت کشور مجید فهمیده، برادر شهید حسین فهیمده را برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم همراهی و معرفی کرد.

همراهی دبیر کل انصار حزب الله با برادر شهید فهمیده ، الله کرم نامزد می شود؟

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها به نقل از ایلنا، مجید فهمیده با بیان اینکه با نیروهای انقلابی و شورای وحدت گفت وگو داشته و ممکن است در لیست اصول گرایان قرار گیرد، گفت: در صورتی که در لیست قرار نگیرد از قم شهر زاده گاهش در انتخابات شرکت خواهد کرد. وی اولویت های مجلس یازدهم را فقرزدایی بیان نمود و با اشاره به بیانیه گام دوم گفت: فقر را به زندان خواهیم انداخت، بیکاری را به اسیر خواهیم کرد.

حسین الله کرم هم در پاسخ به این پرسش که علت ثبت نام نکردنش در انتخابات مجلس شورای اسلامی چیست؟ گفت: به دو دلیل این کار را انجام ندادم. یکی موضوع گام دوم انقلاب است که رهبری آن را مطرح کردند تا کار به دست جوان ترها سپرده شود و من هم به شکل نمادین آقای مجید فهمیده برادر شهید محمدحسین فهمیده را برای ثبت نام همراهی کردم تا اولین گام نسل جوان در چهل سال دوم انقلاب اسلامی با حمایت نسل نخست انقلاب انجام شود.

از سوی دیگر، ایسنا گزارش داد که رئیس شورای هماهنگی حزب الله با بیان اینکه همچنان به موضوع کاندیداتوری فکر می کنم، اظهار کرد: اگر به این برسم که می توانم کاری برای مردم انجام دهم و کمکی بکنم حتماً وارد انتخابات می شوم.یکی از راه های معین شدن جایگاه مدیریتی افراد موضوع دعوت گروه هاست. الان یک یا دو لیست از من دعوت کردند که به نظرم کافی نیست. اگر در چند روز آینده دعوت گروه ها و ائتلاف ها از من بیشتر شود ممکن است فکر کنم که از نظر مدیریتی من را قابل می دانند و آن وقت وارد انتخابات می شوم.

منبع: همشهری آنلاین

به "همراهی دبیر کل انصار حزب الله با برادر شهید فهمیده ، الله کرم نامزد می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراهی دبیر کل انصار حزب الله با برادر شهید فهمیده ، الله کرم نامزد می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید