مکرون: اظهارات توهین آمیز رئیس جمهور برزیل درباره همسرم مایه شرم است

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، رئیس جمهور فرانسه با ابراز تأسف از اظهارات توهین آمیز رئیس جمهور برزیل، ابراز امیدواری کرد که برزیلی ها در آینده نزدیک رئیس جمهوری در شأن خودشان داشته باشند.

مکرون: اظهارات توهین آمیز رئیس جمهور برزیل درباره همسرم مایه شرم است

امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه روز دوشنبه گفت امیدوار است برزیلی ها به زودی رئیس جمهوری داشته باشند که در شأن آن ها باشد.

مکرون که در محل برگزاری اجلاس سران گروه 7 در یک نشست خبری صحبت می کرد، در پاسخ به سؤالی در خصوص اظهارات توهین آمیز ژائیر بولسونارو رئیس جمهور برزیل در خصوص همسر رئیس جمهور فرانسه، گفت: واقعا ناراحت کننده است. هم برای او و هم برای مردم برزیل.

وی اضافه نمود: معتقدم که زنان برزیلی وقتی این صحبت های رئیس جمهورشان را بخوانند، بابت آن شرمسار شوند. فکر می کنم باید هم از رفتار رئیس جمهورشان شرمسار باشند. من برای مردم برزیل احترام بسیار زیادی قائلم و به همین دلیل امیدوارم که در آینده بسیار نزدیک رئیس جمهوری داشته باشند که در شأن این صندلی باشد.

بولسونارو که به اتخاذ مواضع خارج از عرف و غیرمؤدبانه شهره است، این هفته در یکی از صفحاتش در شبکه های اجتماعی، چهره بریژیت ماکرون همسر رئیس جمهور فرانسه را به سخره گرفت. این اقدام بولسونارو، با واکنش منفی گسترده در رسانه های فرانسوی روبرو شده است.، فارس

منبع: ایران آنلاین

به "مکرون: اظهارات توهین آمیز رئیس جمهور برزیل درباره همسرم مایه شرم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مکرون: اظهارات توهین آمیز رئیس جمهور برزیل درباره همسرم مایه شرم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید