معرفی 15 قصه بخش قصه گویی برتر جشنواره بین المللی قصه گویی کانون

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، 15 عنوان قصه بخش قصه گویی برتر بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان معرفی گردید.

معرفی 15 قصه بخش قصه گویی برتر جشنواره بین المللی قصه گویی کانون

به گزارش روابط عمومی کانون پرورشی، بر اساس شیوه نامه بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی نمایندگان و رابطان انجمن قصه گویی در سراسر کشور، فعالان عرصه قصه و قصه گویی، پیشکسوتان قصه گویی و هنرمندان و پژوهش گران قصه گویی، قصه های پیشنهادی خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.

بر همین اساس از بین 210 قصه ارسالی به دبیرخانه، قصه هایی که دارای فراوانی (10+) بودند در سه بخش (قصه برای کودک، نوجوان و قصه برای عظیم سال) و در هر بخش با پنح عنوان قصه به وسیله قرعه کشی انتخاب شدند.

در بخش قصه برای عظیم سالان عنوان های آرش کمانگیر، رستم و سهراب، رستم و اسفندیار، بالشی از پر قو و پرواز کی کاووس انتخاب شد.

همچنین در بخش قصه برای نوجوانان، پیرزن خردمند، یخی که عاشق خورشید شد، خان هشتم، شاه میداس و انگشتان جادویی و مار گیر و اژدها با قرعه کشی به بخش قصه گویی برتر راه یافت.

در بخش قصه برای کودک نیز، گوسفندی که عصبانی شد، دعاهای زمینی پدر عظیم، خرگوش باهوش، ماه من ماه همه و گروفالو مجوز حضور در بخش قصه گویی برتر را دریافت کردند.

مراسم قرعه کشی قصه های قصه گویی برتر با حضور، مصطفی رحماندوست نویسنده کودک و نوجوان، افسون امینی مدیرکل آفرینش های فرهنگی، الهام دارابی مسئول دبیرخانه جشنواره قصه گویی و مسئولان کمیته های جشنواره روز یک شنبه 12 اردیبهشت 1400 برگزار گردید.

یادآوری می گردد بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی برگزار خواهد شد و علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند برای مطالعه فراخوان و ثبت نام در آن به پایگاه جشنواره به نشانی www.kanoonfest.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "معرفی 15 قصه بخش قصه گویی برتر جشنواره بین المللی قصه گویی کانون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی 15 قصه بخش قصه گویی برتر جشنواره بین المللی قصه گویی کانون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید