مرکز فوریت های خدمات اجتماعی نباید به یک مجموعه دولتی تبدیل گردد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، استاندار تهران تاکید نمود: مجتمع فوریت های خدمات اجتماعی نباید به یک مجموعه دولتی تبدیل گردد بلکه باید در این مجموعه از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد بهره گرفت.

مرکز فوریت های خدمات اجتماعی نباید به یک مجموعه دولتی تبدیل گردد

به گزارش وبلاگ آبی اناری ها، محمدحسین مقیمی در آیین بهره برداری از مجتمع فوریت های اجتماعی شهر تهران گفت: کاری که صورت گرفته است، درسی است که ما از دین، مذهب، علما و اندیشمندان مان یاد گرفته ایم. درسی که به ما یاد داده است در امر خیر کوشش کنیم و به افراد احتیاجمند که یکی از مصادیق اصلی آن است در سطح جامعه یاری کنیم.

وی اضافه نمود: در جامعه افرادی هستند که به هر دلیل احتیاج به یاری دارند و این یاری می تواند در حوزه مادی و یا معنوی باشد و یا حتی در حوزه فکری و عاطفی احتیاجمند یاری باشند که ما مسئول هستیم به این افراد احتیاجمند یاری کنیم.

مقیمی ادامه داد: راه اندازی این مجموعه برای افرادی که احتیاجمند یاری هستند، برابر قانون از سال های گذشته پیش بینی شده است. البته ظرف سال های گذشته کوشش های بسیاری شده اما کاری که باید ریشه ای انجام می شده کمتر مورد توجه قرار گرفته است. امیدواریم با راه اندازی این مجموعه، این اقدامات ریشه ای انجام گردد.

وی تاکید نمود: امروز راه اندازی این مجموعه اگر همراه با انجام مسئولیت های قانونی هر یک از دستگاه ها باشد، در دوره ای کوتاه می توانیم اقدامات موثری را برای همه کسانی که به نوعی دچار آسیب هستند انجام دهیم.

استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اینکه نباید این مجموعه دولتی گردد، اضافه نمود: نباید این تصور ایجاد گردد که هر مسئله ای را باید دولت حل نماید. بی تردید باید از ظرفیت سازمان های مردم نهاد حداکثر استفاده را داشته باشیم و در این میان با انجام وظایف درست توسط دستگاه های مسئول قطعا نتایج شایسته ای ایجاد خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مرکز فوریت های خدمات اجتماعی نباید به یک مجموعه دولتی تبدیل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز فوریت های خدمات اجتماعی نباید به یک مجموعه دولتی تبدیل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید